Pirmā lapaDarba piedāvājumiDarbs pēc uzņēmumiem
 

PATA TIMBER, SIA

Cēsu iela 14, Rīga
http://patatimber.lv

Uzņēmuma apraksts

PATA TIMBER SIA ir specializēts kokmateriālu veikalu tīkls, Latvijas vadošā kokrūpniecības uzņēmuma PATA SIA saistītais uzņēmums. PATA TIMBER tirdzniecības tīkla veikali veiksmīgi darbojas Rīgā, Dreiliņos, Saldū, Liepājā un Valmierā.
PATA TIMBER piedāvā gan Latvijas, gan ārvalstu vadošo ražotāju koksnes produktus mājsaimniecībām un biznesa klientiem. Mazumtirdzniecības veikalos uzņēmums apkalpo privātpersonu tirgus segmentu un mazos, vidējos juridiskos klientus, tai skaitā individuālos komersantus, kas darbojas celtniecības, galdniecības un jebkurās citās jomās, kur kā izejmateriāls tiek izmantots koks. Bez tam, uzņēmumā ir spēcīgi attīstīta tirdzniecības projektu daļa, kuras projektu vadītāji individuāli apkalpo un veido ilgtermiņa sadarbību ar lielajiem biznesa klientiem - būvniecības uzņēmumiem un koka konstrukciju mājražotājiem visā Latvijā.
PATA TIMBER piedāvātais sortiments aptver praktiski visu kokmateriālu klāstu - mēs piedāvājam zāģmateriālu, neapzāģētus dēļus, ēvelētus dēļus, kalibrētu materiālu, dēļus grīdai un terasei, apdares dēļus, pirts dēļus, līmētās plātnes, kā arī kurināmo materiālu - briketes un granulas.

Uzņēmuma informācija

Skatījumu skaits
4 365
Atrašanās vieta
Rīga

Atrašanās vieta

PATA TIMBER, SIA vakances

VIP 1
pirms nedēļas
BIROJA ADMINISTRATORS(-E) / VADĪBAS ASISTENTS(-E) PATA TIMBER, SIA
925 - 1100 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
1
pirms nedēļas
BIROJA ADMINISTRATORS(-E) / VADĪBAS ASISTENTS(-E) PATA TIMBER, SIA • Rīga
925 - 1100 €/mēnPirms nodokļu nomaksas
Rīga