2023-04-13 14:47:21
SCHENKER, SIA

SCHENKER, SIA vakances

Uzņēmuma apraksts
61 875
Skatījumu skaits
DB Schenker sniedz visu transporta veidu un loģistikas pakalpojumus darbojoties Deutsche Bahn grupas sastāvā, kurā strādā 88 000 darbinieku vairāk nekā 2000 birojos 130 pasaules valstīs. Ar ikgadēju apgrozījumu 13 miljardi eiro mēs esam tirgus līderu vidū gan Eiropā, gan pasaulē.

DB Schenker ir viens no ievērojamākajiem globālo integrēto loģistikas pakalpojumu sniedzējiem ar visplašāko dzelzceļa kravu pārvadājumu tīkla pārklājumu. DB Schenker izceļas ar savu lielo biroju skaitu pasaules ekonomiski svarīgajos reģionos, piedāvājot klientiem gan gaisa, jūras un sauszemes transporta pakalpojumus, gan trešo pušu loģistikas pakalpojumus, kā arī piegādes ķēdes vadību. Ar šo unikālo pakalpojumu kombināciju mēs spējam piedāvāt ātrus un efektīvus risinājums, kas apmierinās klientu pastāvīgi mainīgās prasības, sekmējot iepirkšanas, ražošanas vai pārdošanas procesus.

Starptautisko tirgu saplūšanas dēļ pieprasījums pēc trešo pušu loģistikas pakalpojumiem pakāpeniski ieņem aizvien nozīmīgāku vietu pakalpojumu tirgū. Turklāt pieaug ne tikai pieprasījums pēc transporta vai loģistikas pakalpojumiem, bet arī prasības pret to sniedzējiem.