Darba apraksts

A/S Elis Tekstila Serviss aicina darbā šoferi-ekspeditoru (darbs Rīgā).

Galvenie darba pienākumi:

  • Produktu piegāde un klientu apkalpošana, (piegādājam paklājus, dvieļus, higiēnas preces, mopus).
  • Klientu informācijas pieņemšana un nodošana.

Prasības kandidātiem

  • B kategorijas autovadītāja apliecība (braukšana ar kravas autobusu).

  • Vidējā izglītība.

  • Laba fiziskā sagatavotība.

  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

  • Pozitīva attieksme pret darbu.

Uzņēmums piedāvā

  • Bruto mēneša darba alga no 800,00 – 1500,00 EUR.
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu.
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.

Gaidīsim Jūsu pieteikumu un CV!

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Darba sludinājuma numurs
#210254

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 800 - 1500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 29. septembris
Ievadīts:
2020. gada 16. septembris

Šoferis/e - ekspeditors/e (darbs Rīgā) Šoferis/e - ekspeditors/e (darbs Rīgā)

Elis tekstila serviss, AS

A/S “Elis Tekstila Serviss” (iepriekš A/S “Berendsen Tekstila Serviss”) ir Latvijā vadošais tekstilizstrādājumu un higiēnas aprīkojuma servisa uzņēmums, kas ir dibināts 1994. gadā un kopš 2017. gada septembra ir iekļauts starptautiskās kompānijas ”Elis” grupā.
“Elis” Latvijā ir pilna servisa uzņēmums, kura pamatnodarbošanās ir maināmie paklāji, darba apģērbu noma, higiēnas aprīkojuma serviss labierīcībām. Papildus piedāvājam arī mopu, virtuves dvieļu un mikrošķiedras lupatiņu servisu. Ņemot vērā uzņēmuma vairāk kā 25 gadu pieredzi, tas ir kļuvis par stabilu un uzticamu sadarbības partneri dažādu nozaru lielākiem un mazākiem uzņēmumiem visā Latvijā.

Skatīt visu

Šoferis/e - ekspeditors/e (darbs Rīgā)