Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tāmētājs/a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Nekustamo īpašumu attīstītājs, būvniecības uzņēmums un būvmateriālu izplatītājs, aicina pievienoties aktīvu, komunikablu, ar savu odziņu - tāmētāju.

Galvenie pienākumi:

  • Komunikācija ar klientiem.
  • Veikt regulāru iepirkuma monitoringu.
  • Izstrādāt projekta budžetu tāmi atbilstoši būvniecības tehniskā projekta dokumentācijai.
  • Dokumentu noformēšana un izsniegšana.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama autovadītāja apliecība, jo būs izbraukumi uz objektiem (mašīnu mēs nodrošināsim).

  • Ar iespēju strādāt uz pilnu slodzi no plkst. 9:00 līdz 17:00 (18:00).

  • Prasmes strādāt ar MS ofisa standarta programmatūru un AUTOCAD.

  • Valodu zināšana (LV, RUS, vēlams ENG), LV laba pareizrakstība.

  • Laba stratēģiskā un analītiskā domāšana.

  • Būvniecības tāmju sastādīšanas un normatīvu zināšana.

  • Darbu starptautiskā uzņēmumā, apmācības, profesionālās izaugsmes iespējas.
  • Labu atalgojumu (pēc vienošanās) - atkarībā no kvalifikācijas no 600 līdz 2000 EUR, bonusu sistēma.
  • Atsaucīgus un pozitīvus kolēģus, kā arī kolektīvos pasākumus.
  • Ofisa atrašanas vietā Imantā, pie T/C Damme.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikumu ar norādi "tāmētājs".

Darba sludinājuma numurs
#210162
Tu piesakies uz:
Tāmētājs/a