Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tehniķis/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 197345

Darba sludinājuma numurs

197345

Darba apraksts

Orkla Confectionery and Snacks Latvija ir viens no vadošajiem konditorejas un uzkodu uzņēmumiem Baltijas valstīs. Orkla Confectionery and Snacks Latvija pārstāv šādus mantotos zīmolus: Laima, Selga, Staburadze, Ādažu īstie Čipsi un The original Taffel snacks.

Aicinām mūsu Laimas ražotnes komandai pievienoties enerģisku un mērķtiecīgu kolēģi: remontatslēdznieku.

Tavi pienākumi būs:

  • Nodrošināt pārtikas ražošanas tehnoloģisko iekārtu kvalitatīvu darbību saskaņā ar tehniskās ekspluatācijas instrukcijām.
  • Veikt iekārtu profilaktisko un plānoto apkopi un remontu.
  • Veikt iekārtu regulēšanas, montāžas un demontāžas darbus.
  • Iekārtu avārijas defektu novēršana.

Prasības kandidātiem

Vēlams, lai Tev būtu:

  • Vidējā tehniskā vai vidējā profesionālā izglītība.
  • Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā.
  • Pieredze darbā ar rūpniecisko iekārtu vadības automātikas ekspluatāciju un remontu tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Augsta precizitāte un atbildības sajūta par uzticēto darbu.
  • Labas sadarbības un komunikācijas spējas.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • Dinamisku un interesantu darbu profesionālu kolēģu kolektīvā.
  • Iespēju pilnveidoties starptautiskā darba vidē.
  • Rezultātiem atbilstošu atalgojumu no 930 EUR līdz 990 EUR bruto.
  • Veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas.
  • Uz pozitīvu noskaņojumu vērstu darba vidi.

Darba laiks: darba dienās maiņās, 1. maiņa 6:30-15:00, 2. maiņa 14:30-23:00.
Darba vieta: Miera iela 22, Rīga

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 6. augusts
Ievadīts:
2019. gada 11. jūlijs
Bruto alga:
No 930 līdz 990 EUR mēnesī

Orkla Confectionery and Snacks Latvija ir viens no vadošajiem konditorejas un uzkodu uzņēmumiem Baltijas valstīs. Uzņēmums apvieno vairākas juridiskās personas, kas kādreiz darbojās katra individuāli – AS Laima, AS Staburadze, saglabājot visus zīmolus, produktu portfeļus un ražošanas procesus. Orkla Confectionery and Snacks Latvija pārstāv šādus mantotos zīmolus: Laima, Selga, Staburadze, Ādažu īstie Čipsi un The original Taffel snacks.