2023-04-13 14:47:21

Tirdzniecības pārstāvis/-e (HORECA)

CVMarket.lv klients
1100 €/mēn. Neto

Darba apraksts

SIA "MV Latvia" aicina darbā vadošos tirdzniecības pārstāvi (HORECA).

Darba pienākumi:

  • esošo klientu (kafejnīcu, bāru, restorānu) regulāras vizītes;
  • produktu pasūtījumi, uzturēšana un atlikumu kontrole tirdzniecības vietās;
  • klientu maksājumu kontrole par pārdotajiem produktiem un pakalpojumiem;
  • informācijas darbību organizēšana un kontrole, reklāmas preču izplatīšana;
  • jaunu klientu meklēšana un līgumu slēgšana, līgumu kontrole.

Prasības kandidātiem

  • veiksmīga pieredze preču pārdošanā;
  • prasme lietot datoru (Word, Excel, Internets);
  • labas komunikācijas, sadarbības un problēmu risināšanas spējas;
  • enerģiska, uz sasniegumiem un biznesu tendēta personība;
  • augsta atbildības sajūta;
  • prasme organizēt savu darbu;
  • latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • augstākā izglītība (vadības zinībās vai ekonomikā) tiks uzskatīta kā priekšrocība.

  • pastāvīgs darbs vienā no lielākajiem alkohola un tabakas tirdzniecības uzņēmumiem;
  • izaugsmes iespējas;
  • automašīna, lieliski darba apstākļi draudzīgā komandā;
  • atalgojums 1100 eur (netto).