Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirgvedības un tirdzniecības speciālists/-e

CVMarket.lv klients
Smiltenes novads

Darba apraksts

SIA "Firma Madara’89", viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu kategoriju vadītāju sadzīves ķīmijas un nepārtikas kategorijā.

Darba pienākumi:

  • Veikt sarunas un vienoties ar piegādātājiem par iepirkuma noteikumiem;
  • Iegūt un apkopot informāciju par piedāvājumu tirgū;
  • Veikt veikala tīkla dalībnieku sortimenta analīzi;
  • Apzināt un pārstāvēt veikala tīkla darbinieku intereses iepirkšanas procesā;
  • Veidot vienotu veikala tīkla sortimentu.

Prasības:

    • Atbilstoša izglītība;
    • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
    • Labas datorprasmes (MS Office);
    • Pieredze iepirkumā vai tirdzniecībā tiks uzskatīta kā priekšrocība;
    • B kategorijas autovadītāja apliecība.

    Piedāvājam:

    • Interesantu un dinamisku darbu mūsdienīgā darba vidē;
    • Konkurētspējīgu atalgojumu un izaugsmes iespējas;
    • Iespēju patstāvīgi organizēt un plānot savu darbu;
    • Veselības apdrošināšanu (pēc nostrādātiem 6 mēnešiem);
    • Darba alga no 1600 EUR līdz 1800 EUR (brutto);
    • Darba vieta Smiltenē.

    Gaidīsim Jūsu CV ar konkrētā amata norādi!

Darba sludinājuma numurs
#209559