2023-04-13 14:47:21

Transporta uzskaitvedis/-e (nepilna slodze)

CVMarket.lv klients
No 600 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

LSEZ SIA "LASKANA" aicina darbā precīzu, atbildīgu un pozitīvu kolēģi darbam uz noteiktu laiku. Darba pienākumus iespējams apvienot ar studijām.

Mēs Tev uzticēsim:

  • Kravas autotransporta kustības maršruta lapu pārbaude un uzskaite elektroniskā uzskaites programmā.
  • Darbu pieņemšanas-nodošanas aktu sagatavošana un salīdzināšana ar sadarbības partneriem.
  • Rēķinu sagatavošana klientiem.
  • Automobiļu vadītāju komandējumu grafika sastādīšana.
  • Citi ar transporta kustības uzskaiti saistīti uzdevumi.

Prasības kandidātiem

Tev ir:

  • Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība.
  • Augsta precizitāte un atbildības sajūta, izteikta loģiskā un analītiskā domāšana, organizēta pieeja darbam, spēja strādāt patstāvīgi.
  • Spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu.
  • Teicamas datorprasmes.
  • Ar loģistikas nozari saistīta izglītība vai iepriekšēja darba pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu - no 600,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas). Atalgojums atkarīgs no iegūtās pieredzes, kvalifikācijas, veicamo darbu apjoma un citām kompetencēm.
  • Dinamisku darba vidi ar atsaucīgiem un draudzīgiem kolēģiem.
  • Siltas, bezmaksas pusdienas.
  • Profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.
  • Interesantus komandas saliedēšanas pasākumus ar tematiskām izklaidēm.

Gaidīsim Tavu CV līdz 2. novembrim (norādot vakanci uz kuru piesakies).

Vēlamais darba uzsākšanas laiks - novembris.

Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus.