2023-04-13 14:47:21
ZEPTER INTERNATIONAL BALTIC, SIA

ZEPTER INTERNATIONAL BALTIC, SIA vakances

Uzņēmuma apraksts
21 035
Skatījumu skaits
"Zepter International" ir liela starptautiska kompānija, kas pārdod, ražo un izplata ekskluzīvus augstākās kvalitātes izstrādājumus visā pasaulē. Kompānija izmanto tikai savu tirdzniecības pārstāvju tīklu, kā arī augstas klases veikalus.

"Zepter International" pieder 8 fabrikas Šveicē, Vācijā un Itālijā, kā arī vairāk nekā 320 000 m2 biznesa telpu lielākajās pilsētās visā pasaulē.

Pagājušie 28 gadi ir bijuši īpaši sekmīgi – "Zepter" izstrādājumus tagad lieto vairāk nekā 80 000 000 cilvēku.

"Zepter" panākumus veido kompānijas vīzija, izcilā kvalitāte, novatoriskie produkti un unikālā preču realizācijas sistēma, ko veido vairāk nekā 100 000 darbinieku un konsultantu visā pasaulē. "Zepter" lepojas ar saviem izcili apmācītajiem, motivētajiem un iedvesmas pilnajiem tirdzniecības pārstāvjiem un konsultantiem, ar savu globālo veselības un skaistuma misiju: Ilgāka, jaukāka dzīve

“Mēs patiesi lepojamies ar saviem produktiem.
Mēs esam lepni par izcilo kvalitāti, neatkārtojamo dizainu un modernajām tehnoloģijām.
Mums patīk mūsu darbs.
Mēs cienām tos, kas strādā ar mums.
Mūsu darbības pamatā ir princips: Jūsu veselība un skaistums.”
Filips Zepters, "Zepter International" prezidents

"Zepter International" prezidents Filips Zepters ir arī "Zepter" filozofijas pamatlicējs – veselīga dzīves veida filozofijas pamatā ir vēlme saglabāt mūsu un mūsu pēcnācēju veselību, kā arī risināt ar apkārtējās vides piesārņojumu saistītās problēmas.

Filips Zepters ir radošs un ar bagātu iztēli apveltīts cilvēks. Jau vairāk nekā 20 gadus viņš veiksmīgi un mērķtiecīgi vada uzņēmumu, neapstājoties neviena šķēršļa priekšā. Atkal un atkal tiek nosprausti jauni, arvien augstāki mērķi. Tas ir "Zepter International" nepārtrauktās attīstības un veiksmes stūrakmens.