2023-04-13 14:47:21

BĀRMENIS restorānā-picērijā Storano

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

ELKOR aicina darbā bārmeni restorānā-picērijā "Storano"

Tev tiks uzticēts:
ātri un kvalitatīvi pagatavot un pasniegt kafiju un dzērienus
nodrošināt savlaicīgu dzērienu, bāra preču un inventāra pasūtīšanu
profesionāla viesu apkalpošana

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja tev piemīt:
patiesa vēlēšanās sarūpēt labāko saviem klientiem
profesionālās iemaņas un vēlme pilnveidoties
prasme strādāt gan individuāli, gan komandā
atbildības sajūta un rūpīga attieksme.

Darbā tev būs nepieciešams:
darba pieredze (kafijas bārmeņa pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību)
prasme ātri mācīties kaut ko jaunu
pozitīva attieksme pret darbu un dzīvi.

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts,Tev piedāvājam:
interesantu un dinamisku darbu
atbalstu un darbu draudzīgā kolektīvā
elastīgu darba grafiku
stabīlu atalgojumu, bonusus un sociālās garantijas

Sūti savu CV uz e-pasta adresi

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju.