2023-04-13 14:47:21

Administrators/-e

PIREKA, SIA
No 1300 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Aicina darbā administratoru/-i.

Tavi darba pienākumi būs:

  • Biroja ikdienas darba nodrošināšana un organizēšana.
  • Laipni sagaidīt un uzņemt viesus.
  • lenākošo pasūtījumu apstrāde.
  • Sniegt atbildes uz klientu zvaniem/e-pastiem.
  • Biroja apgāde ar nepieciešamajiem resursiem.
  • Ikdienas atbalsta sniegšana citiem kolēģiem.
  • Sadarbība ar pārējām uzņēmuma nodaļām.

Prasības kandidātiem

No Tevis sagaidām:

  • Teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas.
  • Vismaz 2 gadu pieredze biroja administrācijā vai līdzīgā lomā.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (Microsoft 365).
  • Labas komunikācijas prasmes un lietišķās etiķetes ievērošana.
  • Spēju strādāt dinamiskā darba vidē un pārslēgties starp uzdevumiem.
  • Pozitīvu, laipnu un godīgu attieksmi.

Uzņēmums piedāvā

Tev piedāvājam:

  • Interesantu un atbildīgu darbu strauji augošā, starptautiskā uzņēmumā.
  • Draudzīgu kolektīvu, dinamisku darba vidi un profesionālu atbalstu.
  • Stabilu darbu ilgtermiņā un godīgu attieksmi pret Tevi.
  • Komandas saliedēšanās pasākumus.
  • Pienākumiem atbilstošas apmācības.
  • Pamata atalgojumu no 1300 EUR (bruto).
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātajiem 6 mēnešiem.
  • Bonusa karti pēc nostrādātajiem 6 mēnešiem.
  • Pilnībā apmaksātus darbam nepieciešamos līdzekļus.

Darba laiks: pilna slodze, 8:00-17:00.

Darba vieta: Rīga, Rītausmas iela 23.

Ja šis darba piedāvājums Tevi ieinteresēja, tad gaidām Tavu CV un pieteikuma vēstuli!

Citi apskatīja arī