Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Administrators/-e

CV MARKET klients
Ventspils

Darba apraksts

  • Koordinēt dokumentu apriti.

  • Datu pārvaldība.

  • Darba dokumentu strukturēšana.

  • Gatavot regulāras atskaites un analizēt izmaiņas.

  • Darbs ar ISO standartiem.

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze lietvedībā.

  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Excel, Word) un biroja tehniku.

  • Teicamas latviešu valodas un angļu valodas zināšanas (gan rakstiski, gan mutiski). Vēlamas arī krievu valodas zināšanas.

  • Izpratne un pamatzināšanas par dokumentu aprites procesiem.

  • Vēlams ar pieredzi darbā ar ISO standartiem: 9001 / 14001 / 45001.

  • Neatlaidība un spēja patstāvīgi organizēt savu darbu.

  • Patika strādāt ar dokumentiem, uzturēt kārtību, sniegt atbalstu kolēģiem.

Uzņēmums piedāvā

  • Uzņēmums piedāvā darbu birojā Ventspils pilsētas centrā.
  • Jums tiks labi apmaksāts Jūsu darbs un visas izmaksas kas saistītas ar to, kā arī Jūs saņemsiet privātu veselības apdrošināšanu un kvalitatīvas apmācības iespējas.
  • Jūs būsiet daļa no droša, augoša biznesa.
  • Mēs piedāvājam draudzīgu darba vidi un uzticamu komandu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206604

Atrašanās vieta:
Ventspils
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 800 - 1100 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 18. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 20. maijs

Skatīt visu