Apkopējs/-a (Уборщица)
Номер вакансии #1574816

Civinity LV, SIA
Область Адажи

Apkopējs/-a

Ādažu novads

Вакансия закончится через 25 дней

Описание работы

Civinity Mājas, AS приглашает на работу уборщицу.

Вашими должностными обязанностями будут уборка жилого дома по адресу ул. Калндорес 2, Балтэзерс, Адажский район:

  • Уборка подъезда (сухая/влажная) каждый день.
  • Уборка спортзала каждое утро.
  • Уборка помещений СПА каждый день утром и в течение дня после каждого посещения.
  • Мойка стекол на лестничных клетках по мере необходимости.
  • Уборка складских помещений (сухая/влажная).
  • Уборка технических помещений по мере необходимости.

Требования к кандидату

Мы ожидаем, что вы:

  • Умеете работать быстро и аккуратно, соблюдая рабочие инструкции.
  • Ответственно относитесь к доверенным обязанностям.
  • Вежливы и добры по отношению к людям.

Фирма предлагает

Мы предлагаем:

  • Регулярная и своевременная заработная плата (675,00 евро до вычета налогов).
  • Гибкий график работы - 2 рабочих дня, 2 выходных.
  • График работы с 7:00 до 18:00.
  • Cоциальные гарантии.
  • Рабочее оборудование.
  • Отзывчивый, опытный руководитель.

Darba apraksts

Civinity Mājas, AS ir uzņēmums, kas ietilpst uzņēmumu grupā "Civinity" un sniedz pakalpojumus nekustamo īpašumu pārvaldības, uzturēšanas un apsaimniekošanas jomā. Aicinām darbā apkopēju.

Tavi darba pienākumi - dzīvojamo ēku uzkopšana adresē Kalndores iela 2, Baltezers:

  • Kāpņu telpu uzkopšana (sausā/mitrā) katru dienu.
  • Trenažieru zāles uzkopšana katru dienu no rīta.
  • SPA telpu uzkopšana katru dienu no rīta un dienas laikā pēc katra apmeklējuma.
  • Logu mazgāšana kāpņu telpās no iekšpuses pēc nepieciešamības.
  • Glabātuvju telpu uzkopšana (sausā/mitrā).
  • Tehnisko telpu uzkopšana pēc nepieciešamības.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām, ka tu spēj strādāt ātri un rūpīgi, ievērojot darba instrukciju.

  • Regulāru un savlaicīgu atalgojumu (675,00 EUR pirms nodokļu nomaksas).
  • Slīdošu darba grafiku - 2 darba dienas, 2 dienas brīvas.
  • Darba laiku no 7.00 līdz 18.00.
  • Sociālās garantijas.
  • Darba aprīkojumu.

Ja vēlies pieteikties apkopēja vakancei, zvani uz  telefona numuru 22010507 darba dienas no 9.00 līdz 17.00.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#1574816