Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Arhitekts/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Darba pienākumi:

  • AR, ĢP daļu izstrāde un vadīšana.
  • Arhitektūras ideju izstrāde skicēs un vizualizācijās.
  • Būvprojektu noformēšana, saskaņošana un nodošana pasūtītājam paredzētajos termiņos.

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātam

  • Augstākā izglītība arhitektūrā.
  • Arhitekta prakses sertifikāts.
  • Minimālā darba pieredze 3 gadi un projektu izstrāde un vadība vismaz trīs sabiedriskās nozīmes objektiem ar platību virs 1000 m2.
  • Pieredze tehnisko projektu un vienkāršoto renovācijas apliecinājumu karšu izstrādē.
  • Labas datorprasmes,prasme darbam ar AutoCad programmu un MS Office.
  • Valodu zināšanas (latviešu, krievu);
  • Vēlams Portfolio ar veiktajiem darbiem

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam

  • labus darba apstākļus stabilā un strauji augošā uzņēmumā;
  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • stabilu konkurētspējīgu atalgojumu..

Darba sludinājuma numurs
#155613