https://www.cvmarket.lv/177060

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #177060

Automehāniķis/-e

CVMarket.lv klients
Norvēģija
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Tikai nesaki, ka es Tev neesmu to teicis ...?!
Mums vajag vairākus darbiniekus!

B kategorijas vadītāja apliecība ir obligāta.

Ja esi tehniski domājošs un vērsts uz kvalitāti biznesā un ilgtermiņa klientu servisā – Tev jābūt vienam no mums …. Pat, ja Tu neesi apmācīts mehāniķis ... !

Nepieciešams Tavs CV un pavadvēstule, kur Tu pamato, kāpēc Tev vajadzētu būt vienam no mums! Arī tad, ja neproti angļu valodu, vai Tavas angļu valodas zināšanas ir nelielas, bet Tu mācies ātri.

Tikai ….. ES pilsoņiem no Baltijas un Latvijas.

Gaidīsim CV un nelielu pavadvēstuli, kurā Tu pastāsti mums, kāpēc tieši Tu esi tā persona, kuru meklējam!
Atsauces kods: K 1108-2
NORVĒĢIJĀ.

Augošs, ģimenisks uzņēmums, kas darbojas jau daudzus gadus un ir izveidojis vārdu ar labu slavu, kurā katram ir būtiska loma, lai turpinātu gūt panākumus, un jā, tur strādā arī citi latvieši un dažādu tautu sajaukums.

Modus operandi: Riepu speciālisti, kas jums atklās visus amata noslēpumus. Jums būs jākoncentrējas, JĀKLAUSĀS, jāievēro norādījumi un jāuzņemas atbildība par darbu izpildi. Filtru remonts, akumulatora uzlāde, automašīnas pulēšana, pārbaužu veikšana, sveču maiņa, regulēšanas un akurāts tūnings.

Ļoti mazas virsstundas, 1-2 stundas nedēļā, 08: 00-17:00, tikai pēc ziemas sezonas beigām un jaunajai sezonai atgriežoties. Jums jāspēj strādāt vienatnē – ne tā, ka divi skatās un trešais strādā. Izpratne par to, kādas skrūves jālieto, cik stipri tās jāpievelk, kur un kādā secībā. Atkarībā no sezonas un ceļu stāvokļa saprast, kāda veida riepas jālieto. Gaisa spiediens riepās atbilstoši norādījumiem, gaisa temperatūrai un mitrumam - saķere, tekstūra, vecums. Ģimenes auto vai sporta automašīna = jums tas jāņem vērā un jāuzdod atbilstoši jautājumi. Loģiska darbību secība, kādai tai jābūt, kad Klients maksā par kvalitatīviem pakalpojumiem.

Attīstība: Tu uzstādi savus mērķa griestus - bet Tu sāc ar klausīšanos un ….. aktīvu darbošanos! Ierašanās kopā ar laulāto ir ļoti apsveicama - vadība jums palīdzēs atrast viņai/viņam darbu, bet arī jums ir jābūt aktīvam, nevis jāgaida, ka kāds palīdzēs. Tas nozīmē, ka sākumā, iespējams, būs jādara jebkurš darbs un jāsniedz savs ieguldījums sabiedrībā, lai jūs nākotnē nepieciešamības gadījumā varētu pats saņemt palīdzību!

Jūsu naktsmītne ir pāris minūšu attālumā, ēdināšana darbā, attīstības iespējas, norvēģu valodas apmācības darba vietā. Nomierinošā Norvēģijas daba, neliela pilsēta, kas ir stabila vide jūsu bērniem, lai uzaugtu, un lai integrētos infrastruktūrā, kas veiksmīgi darbojas jau daudzus gadus!

Atvaļinājums un atvaļinājuma apmaksa. Nodokļi 20%, un jums paliekoša neto alga 1300 EUR mēnesī. Plašāka informācija tikšanās laikā!

Process: tieša intervija (iespējams, izmantojot skype), saņemot CV un motivācijas vēstuli - kāpēc tu esi ĢeNIĀLS! :). Ideāli, ja angļu valodā - intervijas angļu un latviešu valodā, prioritāte tiem, kas spēj komunicēt angļu valodā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Darba sludinājuma numurs
#177060
Tu piesakies uz:
Automehāniķis/-e
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!