Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Autovadītājs/-a

CV MARKET klients

Atrašanās vieta: Rīga
Darba amata apraksts: pilna slodze
Papildus informācija: pastāvīgs darbinieks

Alga: 1000 - 1300 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Ievadīts: 2017. gada 27. jūnijs
Sludinājums publicēts līdz:2017. gada 26. jūlijs

Darba apraksts

vadīt uzticēto transporta līdzekli un atbildēt par tā pareizu un drošu ekspluatāciju;
organizēt vai veikt atkritumu konteineru iekraušanu un izkraušanu automašīnā;
fiksēt uzņēmumā noteiktajā kārtībā informāciju par situācijām, kas kavē atkritumu savākšanu;
aizpildīt ceļazīmes un citus dokumentus saskaņā ar uzņēmumā noteikto kārtību.

Prasības kandidātiem

ar “C” kategorijas autovadītāja apliecību (95. kods);
vēlmi darīt videi un sabiedrībai derīgu darbu;
augstu atbildības sajūtu;
pieklājību un vēlmi sadarboties.

Uzņēmums piedāvā

regulāru un stabilu atalgojumu;
sociālās garantijas;
veselības apdrošināšanu pēc veiksmīgi izturēta pārbaudes laika;
darba vietu tuvu dzīvesvietai;
apmācības darbu uzsākot.

Darba sludinājuma numurs
#174924

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 26. jūlijs
Ievadīts:
2017. gada 27. jūnijs

SIA Clean R ir profesionāls, uz klientu orientēts uzņēmums ar 70 gadu pieredzi Latvijas tirgū – tirgus līderis, kura vērtības ir profesionalitāte un atbildība. Mēs nodrošinām pilnu vides pakalpojumu un atkritumu apsaimniekošanas klāstu, kā arī vides produktu izplatīšanu.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!