Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

AVK sistēmu projektētājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

SIA "JaunRīga ECO" aicina kolektīvam pievienoties siltumapgādes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu projektēšanas inženieri.

Darba pienākumi:

  • Patstāvīga un savlaicīga uzdotā darba izpilde.
  • Siltumapgādes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu daļu izstrāde, nodrošinot dokumentācijas atbilstību Būvniecības likumam, Latvijas būvnormatīviem, tehniskajiem noteikumiem un līgumu prasībām.
  • Pamatot izvēlētos risinājumus kolēģiem un pasūtītājiem.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība.

  • Spēkā esošs būvprakses sertifikāts siltumapgādes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu projektēšanas jomā.

  • Obligāta pieredze publisku ēku un ražošanas objektu projektēšanā (CV vēlams norādīt iepriekšējo gadu pieredzi būvprojektu izstrādē publiskām ēkām ar platību virs 1500 m2).

  • Latviešu valodas zināšanas.

  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu darbu stabilā un augošā uzņēmumā.

  • Saliedētu kolektīvu.

  • Stabilu fiksēto ikmēneša atalgojumu ar prēmiju sistēmu.

  • Labus darba apstākļus un organizētu darba vidi.

  • Iespēju izvēlēties arī pusslodzes darbu.

Darba sludinājuma numurs
#210961

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1500 - 2000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 19. oktobris
Ievadīts:
2020. gada 6. oktobris

SIA "JaunRīga ECO" ir uz izaugsmi un attīstību tendēts uzņēmums, kas augsti novērtē un veicina komandas speciālistu nepārtrauktu profesionālo izaugsmi.
Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir būvprojektu izstrāde un ekspertīze, inženiertehniskā apsekošana un izpēte, energoaudita veikšana, būvuzraudzība, kā arī vides konsultācijas.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!