Bērnu apģērbu pārdevējs/-a konsultants/-e veikalā ELKOR PLAZA

CV MARKET klients

Darba sludinājuma numurs 172143

Darba sludinājuma numurs

172143

Darba apraksts

ELKOR aicina darbā pārdevēju-konsultantu apģērbu nodaļā veikalā ELKOR PLAZA

Tev tiks uzticēts:

• Klientu laipna apkalpošana un preču pārdošana.
• Kārtības uzturēšana un preču izkārtošana nodaļā.

Prasības kandidātiem

DARBĀ TEV BŪS NEPIECIEŠAMS:

• Pieredze apģērbu tirdzniecībā.
• Prasme strādāt komandā.
• Labas komunikācijas spējas.
• Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

JA ESI PIEMĒROTS KANDIDĀTS,
TEV PIEDĀVĀJAM:

• Interesantu un dinamisku darbu kompānijā ar ilggadēju tirdzniecības pieredzi.
• Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu (sākot ar 600 EUR bruto) .
• Elastīgu darba grafiku.
• Lielisku kolēģu komandu.
• Profesionālo attīstību.
• Sociālās garantijas.
• Darbinieka priekšrocības.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Informācija par darba sludinājumu

pilna slodze, pastāvīgs darbinieks, var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 31. marts
Ievadīts:
2017. gada 20. marts
Bruto alga bruto:
No 600 līdz 800 EUR mēnesī

Jums būs iespēja pieteikties vakancei, ar vai bez reģistrācijas, nākošajā lapā.

ELKOR nodrošina saviem klientiem visplašāko preču un pakalpojumu klāstu, kvalitatīvu un ātru apkalpošanu.
Klienti var būt pārliecināti par ilgtermiņa sadarbību ar ELKOR un uzticēties uzņēmuma ekspertu viedoklim.
ELKOR komanda strādā mērķtiecīgi, profesionāli un vienoti. ELKOR ir atvērts, mūsdienīgs un dinamisks Latvijas uzņēmums ar ilggadēju pieredzi.
ELKOR ikdienas darbu raksturo finanšu stabilitāte un pastāvīga izaugsme.