Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Betona elementu izgatavotājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 166779

Darba sludinājuma numurs

166779

Darba apraksts

Piedāvājam darbu Somijā profesionāliem betona elementu izgatavotājiem. Darba pienākums ir dažādu betona izstrādājumu izgatavošana atbilstoši rasējumiem.

Meklējam darbiniekus, kuri ir izgatavojuši:
- SIENU ELEMENTUS (sandwich, mazgāts betons, pildbetons)
- TT, TTS
- DOBOS PANEĻUS
- STABUS, BALSTUS
- AIZBĪDŅUS
- BALKONUS
- VEIDŅUS

- DZELZS DARBI-ARMĒŠANA

Prasības kandidātiem

- betona izstrādājumu izgatavošanas darba pieredze
- somu un/vai krievu valodas zināšanas
- Latvijas pilsonība vai ES pase
- vēlama prasme vadīt automašīnu
- apzinīgums, precizitāte, korektums

Uzņēmums piedāvā

- stabils darbs
- darbs maiņās
- alga divas reizes mēnesī
- uzņēmums nodrošina izmitināšanu (divistabu dzīvokļi, vienā dzīvoklī maksimāli 2 cilvēki)
- zdevumu kompensācija (kuģa biļetes, apkure, darba apģērbs, drošības aprīkojums)
- darba devējs nodrošina apdrošināšanu

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Somija
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 7. septembris
Ievadīts:
2016. gada 9. augusts
Bruto alga:
No 2000 līdz 3000 EUR mēnesī

EstEmploy ir uzņēmums, kas nodarbojas ar darbaspēka starpniecību, nodrošinot Skandināvijas valstis (Somija, Zviedrija) ar kvalificētiem darbiniekiem. Mūsu galvenās darbības nozares ir būvniecība, rūpniecība un loģistika.

Ar darbaspēka starpniecību aktīvi nodarbojamiem jau kopš 2010. gada un pie mums strādā aptuveni 80 – 100 darbinieki, tostarp igauņi, krievi un latvieši.

Somijā mums ir piešķirts sertifikāts “Uzticams uzņēmums” un Igaunijā četras reizes pēc kārtas esam kļuvuši par Veiksmīgo Igaunijas uzņēmumu.

EstEmploy vērtība ir mūsu darbinieki, caur kuriem saviem partneriem piedāvājam kvalitatīvus pakalpojumus.