Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Biroja administrators/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Lielākais Baltijas nekustamo īpašumu aģentūru tīkls CAPITAL Realty aicina pievienoties Latvijas biroja "Capital One" komandai, enerģisku, atbildīgu, komunikablu biroja administratoru/-i.

Darba pienākumi:

  • Biroja darba organizēšana, koordinēšana un pārraudzība.
  • Darbs ar klientiem, aģentiem un sadarbības partneriem.
  • CRM sistēmas administrēšana un apmācība darbam ar to.
  • Kopsapulču organizācija, reklāmas administrēšana.
  • Lietvedības organizēšana, dokumentu sagatavošana un uzskaite.

Prasības kandidātiem

  • Pozitīva attieksme, organizētība un komunikabilitāte.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku.
  • Spēja brīvi sarunāties un rakstīt latviešu valodā.
  • Labas krievu un angļu valodas zināšanas.
  • Augsta atbildības sajūta, disciplinētība un precizitāte.

Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību:
  • Iepriekšēja pieredze darbā ar nekustamo īpašumu.

Uzņēmums piedāvā

  • darbu strauji augošā starptautiskā uzņēmumā;
  • darbu draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā;
  • radošu un dinamisku darba vidi;
  • konkurētspējīgu atalgojumu.

Darba laiks: Pilna slodze
Darba vieta: Rīga

Ja vēlaties strādāt mūsu komandā, lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli spiežot uz pogas PIETEIKTIES ar norādi "Biroja administrators/-e".

N.B. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#189132

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 4. novembris
Ievadīts:
2018. gada 22. oktobris

CAPITAL One ir Latvijas nekustamo īpašumu tirgus tehnoloģiju līderis, kas pārstāv starptautisko nekustamo īpašumu kompāniju CAPITAL Realty. Šobrīd mēs aktīvi paplašinām mūsu komandas sastāvu ar ambicioziem nekustamo īpašumu aģentiem, kuri uzskata, ka inovācijas ir mūsdienu progresa dzinējs. Pievilcīgi sadarbības nosacījumi kā arī efektīvas un inovatīvas Capital One kompānijas tehnoloģijas, kas palīdz sasniegt daudz vairāk nekā novecojušais nekustamo īpašumu tirgus. Mūsu aģenti uzskata, ka sadarbība ar mums ir kā dzīvesveids, kas pirmkārt sniedz viņiem rīcības brīvību, otrkārt palīdz katram attīstīt savu biznesu nekustamo īpašumu jomā.
Mēs piedāvājam efektīvu un ilgtermiņā pierādītu darba platformu, kas galvenokārt fokusējās uz nekustamo īpašumu aģenta individuālā biznesa attīstīšanu, nodrošinot ar vieniem no labākiem darba apstākļiem tirgū, dodot tiem iespēju mācīties pie pieredzējušiem tirgus pārstāvjiem un koučiem, izmantot uzņēmuma 100% atbalstu jebkurā jautājumā, piedalīties motivāciju sistēmā, pelnot papildus bonusus no uzņēmuma un komandas biedriem, attīstīt savu SMM profilu un pelnīt līdz 100% no komisijas, jo palīdzot mūsu aģentiem attīstīties mēs attīstāmies kopā ar viņiem un tas ir mūsu galvenais uzskats!

Aicinām pievienoties CAPITAL One komandai un pārliecināties iepriekšminētajā pašiem!

Skatīt visu