Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Biroja administrators/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 194669

Darba sludinājuma numurs

194669

Darba apraksts

• Biroja ikdienas darba organizēšana.
• Ienākošās/izejošās korespondences kārtošana, nosūtīšana, reģistrēšana.
• Darbs ar dokumentiem (lietvedības un citu dokumentu sagatavošana un to aprites nodrošināšana atbilstoši lietvedības prasībām).
• Zvanu un e-pastu koordinēšana.
• Asistēšana uzņēmuma vadībai un darba kolēģiem.

Prasības kandidātiem

• Teicamas komunikācijas spējas latviešu, krievu un angļu valodas (mutiski un rakstiski).
• Pieredze līdzvērtīga amata (vismaz 1 gads).
• Pamatzināšanas lietvedībā un zināšanas dokumentu apstrādē.
• Augsta atbildības sajūta, precizitāte, patstāvība.
• Vēlamas prasmes darbā ar grāmatvedības dokumentāciju un programmatūru 1C (noliktava).

Uzņēmums piedāvā

• Mūsdienīgus darba apstākļus atvērta tipa birojā.
• Stabilu un regulāru atalgojumu.
• Karjeras izaugsmes iespējas.
• Iespēju iegūt pieredzi augošā uzņēmumā.
• Profesionālu kolektīvu, kas sastāv no aktīviem cilvēkiem.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 23. maijs
Ievadīts:
2019. gada 24. aprīlis
Bruto alga:
No 900 EUR mēnesī

Uzņēmums ar 20 gadu pieredzi starptautiskās tirdzniecības jomā. Vadošo pasaules alus zīmolu importētājs un izplatītājs Baltijā.