Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Biroja vadītāja/-s

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 176396

Darba sludinājuma numurs

176396

Darba apraksts

SIA Solano LV ir speciālo smērvielu, eļļu, tīrīšanas līdzekļu, metināšanas un dažādu citu industriālu produktu izplatītājs Baltijā un citās Austrumeiropas valstīs , sakarā ar darbības paplašināšanos, konkursa kārtībā aicina pieteikties darbā pozitīvus uz rezultātiem un sasniegumiem orientētu, godīgu, kārtīgu:

Biroja vadītāju

Darba pienākumi:

  • Tirdzniecības procesa uzraudzīšana, analizēšana un administrēšana,
  • Tirgus un konkurentu izpēte,
  • Darbs ar interneta projektiem un mājas lapas administrēšana,
  • Mārketinga projektu vadība,
  • Lietvedība, dokumentu izstrāde,
  • Materiālu tulkošana un veidošana,
  • Dalība.jaunu projektu izstrādē.

Prasības kandidātiem

  • Labas datorprasmes (World, Excel, Internets utt.)
  • Vidējā vai augstākā izglītība,
  • Iepriekšēja pieredze administratīvajā un alalītiskajā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas.

Papildus prasības:
  • Strādīgums.
  • Komunikabilitāte un patstāvība.
  • Pacietība un uzcītība.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un ļoti atbildīgu darbu,
  • Stabilu atalgojumu un motivējošu bonusu sistēmu,
  • Profesionālas izaugsmes iespējas,
  • Apmācības,
  • Darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuru pieteikumus uzskatīsim par atbilstošākajiem mūsu prasībām.

www.solano.lv
www.solano-industries.com

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 29. augusts
Ievadīts:
2017. gada 16. augusts

SIA "Solano LV" ir industriālo eļļu, smērvielu, metināšanas, attīrītāju un dažādu citu industriālu produktu izplatītājs Latvijā.