Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Biroja vadītāja/-s

CV MARKET klients

Darba apraksts

SIA Solano LV ir speciālo smērvielu, eļļu, tīrīšanas līdzekļu, metināšanas un dažādu citu industriālu produktu izplatītājs Baltijā un citās Austrumeiropas valstīs , sakarā ar darbības paplašināšanos, konkursa kārtībā aicina pieteikties darbā pozitīvus uz rezultātiem un sasniegumiem orientētu, godīgu, kārtīgu:

Biroja vadītāju

Darba pienākumi:

  • Tirdzniecības procesa uzraudzīšana, analizēšana un administrēšana,
  • Tirgus un konkurentu izpēte,
  • Darbs ar interneta projektiem un mājas lapas administrēšana,
  • Mārketinga projektu vadība,
  • Lietvedība, dokumentu izstrāde,
  • Materiālu tulkošana un veidošana,
  • Dalība.jaunu projektu izstrādē.

Prasības kandidātiem

  • Labas datorprasmes (World, Excel, Internets utt.)
  • Vidējā vai augstākā izglītība,
  • Iepriekšēja pieredze administratīvajā un alalītiskajā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas.

Papildus prasības:
  • Strādīgums.
  • Komunikabilitāte un patstāvība.
  • Pacietība un uzcītība.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un ļoti atbildīgu darbu,
  • Stabilu atalgojumu un motivējošu bonusu sistēmu,
  • Profesionālas izaugsmes iespējas,
  • Apmācības,
  • Darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuru pieteikumus uzskatīsim par atbilstošākajiem mūsu prasībām.

www.solano.lv
www.solano-industries.com

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#176396

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 29. augusts
Ievadīts:
2017. gada 16. augusts

SIA "Solano LV" ir industriālo eļļu, smērvielu, metināšanas, attīrītāju un dažādu citu industriālu produktu izplatītājs Latvijā.

Skatīt visu