Biznesa klientu piesaistes speciālists/-e

Esi viens no pirmajiem 10 kandidātiem!

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Galvenie uzdevumi:

  • Aktīvi veikt izejošos pārdošanas zvanus un rūpēties par darījumu veiksmīgu noslēgšanu ar potenciālajiem klientiem.
  • Cieši sadarboties ar visām citām Bites nodaļām, jo tieši Tu būsi tas, kurš meklēs labāko risinājumu, ko piedāvāt klientam.
  • No A - Z pārzināt juridisko personu piedāvājumu un spēt to prezentēt potenciālajam biznesa klientam.

Prasības kandidātiem

Mums ir svarīgi, lai:

  • Tev ir labi trenētas pārdošanas prasmes un Tu spētu veidot lieliskas attiecības ar mazu un vidēju uzņēmumu pārstāvjiem.
  • Tev ir spēcīgas izzināšanas un argumentācijas prasmes, klienta orientēta domāšana un spēja ātri pieņemt konstruktīvus lēmumus.
  • Tu spēj organizēt savu darba dienu, izrādi iniciatīvu un esi pārliecināts par sevi saziņā ar klientiem.

Uzņēmums piedāvā

Ko mēs piedāvājam?

  • Darba ikdienu pavadīt pie taisnīga darba devēja, kas saprot, cik liela vērtība uzņēmumā ir tieši cilvēkam.
  • Algu līdz 1300 € pārbaudes laikā un papildus no rezultātiem atkarīgu mainīgo atalgojuma daļu, vidēji 3000 € apmērā pirms nodokļu nomaksas – un tie nav ienākuma griesti.
  • Profesionālas mācības un vērtīgas zināšanas par jaunākajām tehnoloģiju tendencēm.
  • Apmaksātus sakarus, neierobežotu internetu un jaunākā modeļa telefonu.
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kā arī vēl vismaz divdesmit labumus no mūsu Bites motivācijas groza katrai gaumei.

Darba sludinājuma numurs
#1542595

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga : 1000 - 3000 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 23. oktobris
Ievadīts:
2022. gada 23. septembris
Reģ. nr.:
40003742426

Biznesa klientu piesaistes speciālists/-e Biznesa klientu piesaistes speciālists/-e

Bite Latvija, SIA

Skatīt visu

Citi apskatīja arī

pirms 3 dienām
Attālināta intervija Iespējams 100% strādāt attālināti PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E MĀJAS ČĪBĀS SIA Bite Latvija
700 - 1300 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
Attālināta intervija
PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E MĀJAS ČĪBĀS SIA Bite Latvija • Darbs no mājām
Iespējams 100% strādāt attālināti
700 - 1300 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Darbs no mājām
VIEDAIS/-Ā PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E SIA Bite Latvija
800 - 1600 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
VIEDAIS/-Ā PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E SIA Bite Latvija • Rīga
800 - 1600 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Iespējams daļēji strādāt attālināti PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E Cargomax, SIA
1300 - 1500 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E Cargomax, SIA • Rīga
Iespējams daļēji strādāt attālināti
1300 - 1500 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Rīga
VIP 1
Iespējams daļēji strādāt attālināti TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-E ADDO Defense, SIA
No 1100 €/mēn. Pēc nodokļu nomaksas
1
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-E ADDO Defense, SIA • Rīga
No 1100 €/mēn.Pēc nodokļu nomaksas
Rīga
pirms 5 dienām
IERĪČU PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJS/-A Bite Latvija, SIA
1500 - 2500 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
atlikušas 5 dienas
IERĪČU PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJS/-A Bite Latvija, SIA • Rīga
1500 - 2500 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Skatīt visus