https://www.cvmarket.lv/174974

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #174974

Būvgaldnieks/-ce

CV MARKET klients
Jelgavas novads
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

– izgatavot un uzstādīt dažādu konstrukciju koka ēkas un būvelementus; veidot skices; atlasīt kokmateriālus atbilstoši projektam un veikt to pirmapstrādi; būvēt ēkas pamatus, koka karkasa, vairoga un guļbūves ēku stāvus, starpsienas, griestus, vienkāršas grīdas, jumta konstrukcijas; siltināt sienas un grīdas; veikt koka izstrādājumu remontdarbus; izgatavot un montēt būvniecības detaļas, tai skaitā logus un durvis, kas izgatavotas no koka un koka materiāliem; izgatavot vieglās starpsienas, ieskaitot nepieciešamo durvju un stiklojumu iebūvēšanu, kam arī jānodrošina skaņas izolācija un ugunsdrošība; iebūvēt izolācijas materiālus;
Koka paneļu māju ražošana Latvijā, Kalnciemā.


Prasības kandidātiem

Jāzina: darbā lietojamo tehnisko līdzekļu uzbūve, darbības principi, lietošanas noteikumi; savstarpēji saistīto darba procesu izpildes secība, to racionāla organizācija, darba režīmi; darba aizsardzības un vides aizsardzības, darba tiesisko attiecību normas.
Jāprot: izmantot praksē teorētiskās zināšanas un prasmi, tās nepārtraukti papildināt.
Jāatbild: par uzdotā darba norisi un rezultātiem; par uzticētajiem darba līdzekļiem un priekšmetiem; par citu savā darbībā skarto personu drošību; par iekšējās darba kārtības ievērošanu; par vadītāja rīkojumu vai norādījumu pildīšanu.
Izglītība: pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība, amatizglītība.

Obligāta iepriekšējā darba pieredze.


Uzņēmums piedāvā

Darba laiks: Pilna slodze
Darba vieta: Kalnciems, Jelgavas n.

Gaidīsim Jūsu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Darba sludinājuma numurs
#174974

Atrašanās vieta:
Jelgavas novads
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 27. jūlijs
Ievadīts:
2017. gada 28. jūnijs

CV MARKET klients

SIA WWL HOUSES projektē un ražo koka karkasa mājas un to elementus kā arī kokalogus/durvis. Mūsu klienti ir projektu attīstītāji un celtniecības firmas Norvēģijā, Zviedrijā, Francijā, Šveicē, Dānijā. Radoša pieeja un pozitīvi domājošs kolektīvs ir galvenās vērtības, kas vieno mūsu darbiniekus un veicina SIA WWL Houses attīstību. SIA WWL HOUSES ir vadošais uzņēmums inovatīvu tehnoloģiju ieviešanā un ES finansējumu piesaistē, kā arī esam cenu piedāvājuma un kvalitātes līderis

Skatīt visu

You are applying to:
Būvgaldnieks/-ce
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!