Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Darba apraksts

Mēs sagaidām:

  • Spēju veikt fasāžu un stikloto konstrukciju montāžas darbus būvniecības objektos.
  • Spēju precīzi pildīt pienākumus saskaņā ar darba vadītāja norādījumiem.
  • Spēju un vēlmi darboties komandā.
  • Gatavību patstāvīgi mācīties un sevi pilnveidot.

Prasības kandidātiem

Mēs novērtēsim:

  • Vidējo vai vidējo profesionālo izglītību būvniecībā.
  • Labas latviešu un krievu valodas prasmes.
  • Pieredzi celtniecības vai montāžas darbu veikšanā.
  • Vēlēšanos savā dzīvē daudz paveikt.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Darba algu 15.63 EUR/h (bruto) un sociālas garantijas.
  • Komandējuma papildus piemaksu 21 EUR (neto) dienā.
  • Darbu Latvijā apvienotu ar darba grafiku Skandināvijā (piem. 3 nedēļas darbs - 1 atpūta).
  • Uzņēmuma pilnībā apmaksātus, komfortablus dzīvošanas apstākļus, ceļa un transporta izdevumus.
  • Kvalitatīvu un ērtu darba apģērbu un darba aizsardzības līdzekļus.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#207155

Atrašanās vieta:
Zviedrija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās), var pieteikties arī studenti
Alga: 2630 - 2940 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 14. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 15. jūnijs

Būvkonstrukciju montētājs/-a darbam Ziemeļvalstīs Būvkonstrukciju montētājs/-a darbam Ziemeļvalstīs

THREE L TECHNOLOGIES, SIA

Three L Technologies ir uzņēmums, kas nodrošina projektēšanas, ražošanas un celtniecības darbu koordinācijas eksporta tirgos.

Skatīt visu

Būvkonstrukciju montētājs/-a darbam Ziemeļvalstīs