Celtnieks/-ce - galdnieks/-ce

1
EFC Norge AS
Norvēģija

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Pievienojieties mūsu komandai, kvalificēts celtnieks/-ce - galdnieks/-ce.

Galvenie darba pienākumi:

  • koka un flīžu fasāžu būvniecība;
  • jumtu būvniecība uz koka konstrukcijām;
  • iekšējo un ārējo sienu būvniecība uz metāla un koka karkasa;
  • iekšējo un ārējo griestu būvniecība;
  • logu un durvj u uzstādīšana;
  • terašu būvniecība.

Prasības kandidātiem

  • iepriekšēja pieredze celtniecībā;
  • gatavība strādāt komandā;
  • kvalitāti un efektivitāti;
  • angļu valodas  prasme saziņaslī menī (B1).

Par labu nāks:

  • iepriekšēja darba pieredze Skandināvijā;
  • Norvēģijas D vai ID numurs;
  • būvspeciālista kvalifikācijas sertifikāts.

Uzņēmums piedāvā

  • stabilu un pastāvīgu darbu cauru gadu;

  • darba samaksa normas stundu gadījumā no 34 221 NOK/bruto (3529 € / bruto), pamatojoties uz gabaldarbu, apmēram 37 950 NOK/ bruto (3913 € /  bruto);

  • iespējams veikt gabalbarbus: labākie pelna pat divreiz lielāku mēnešalgu;

  • noteiktu algu sistēmu, kas nodrošina  iesācējam ik pēc 6 mēnešiem algas paaugstinājums;

  • atvaļinājuma naudu 10,2% no gada algas;

  • pieklājīga bezmaksas izmitināšana;

  • elektriskais automobilis braukšanai uz darbu un brīvā laika pavadīšanai;

  • profesionālu, uz rezultātiem orientētu un atbalstošu komandu;

  • ceļojuma organizēšanas palīdzība;

  • darba grafiks - 3 nedēļas Norvēģijā un 1 nedēļa mājās vai 6 nedēļas Norvēģijā un 2 nedēļas mājās (pēc izvēles);

  • labu darba vidi, kvalitatīvu darba apģērbu, darbarīkus un individuālos aizsardzības līdzekļus;

  • lieliskas attīstības un karjeras iespējas, profesionālo apmācību;

  • Norvēģijas veselības un pensijas apdrošināšanu, kas ir derīga Latvijā un visā Eiropā;

  • sporta aktivitāšu kompensāciju.

Darba sludinājuma numurs
#1463581

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Norvēģija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 3529 - 4645 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 4. jūnijs
Ievadīts:
2022. gada 5. maijs
Reģ. nr.:
997488938

Celtnieks/-ce - galdnieks/-ce Celtnieks/-ce - galdnieks/-ce

EFC Norge AS (Reģ. Nr.: 997488938) ir norvēģu uzņēmums, kas 10 darbības gadu laikā Norvēģijas tirgū ir kļuvis par atzītu lielbūvju sienu un fasāžu būvniecības uzņēmumu. Būvējam jebkurā lNorvēģijas reģionā un piedāvājam pastāvīgu darbu 150 savas jomas speciālistiem.
Mūsu kolektīvs paplašinās!

Skatīt visu

Citi apskatīja arī

VIP 1
pirms nedēļas
NAMDARIS(-E) / GALDNIEKS(-CE) Eike bygg AS
No 21 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
1
NAMDARIS(-E) / GALDNIEKS(-CE) Eike bygg AS • Norvēģija
No 21 €/st.Pirms nodokļu nomaksas
Norvēģija
VIP 1
pirms 2 nedēļām
Attālināta intervija GLASS, DOOR, WINDOW AND FACADE INSTALLATIOR Netglass Totalfasade AS
22 - 26 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
1
Attālināta intervija
GLASS, DOOR, WINDOW AND FACADE INSTALLATIOR Netglass Totalfasade AS • Norvēģija
22 - 26 €/st.Pirms nodokļu nomaksas
Norvēģija
Підходить і для українців
STRĀDNIEKI/-CES RAŽOTNĒ SOMIJĀ SIA "Biuro"
1600 - 2520 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
STRĀDNIEKI/-CES RAŽOTNĒ SOMIJĀ SIA "Biuro" • Somija
1600 - 2520 €/mēnPirms nodokļu nomaksas
Somija
Attālināta intervija KRĀSOTĀJS/-A Davai UAB
No 2800 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
KRĀSOTĀJS/-A Davai UAB • Dānija
No 2800 €/mēnPēc nodokļu nomaksas
Dānija
pirms 3 dienām
BŪVSTRĀDNIEKS/-CE Miro būve, SIA
Līdz 16 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
BŪVSTRĀDNIEKS/-CE Miro būve, SIA • Zviedrija
Līdz 16 €/st.Pirms nodokļu nomaksas
Zviedrija
Skatīt visus