Darbu koordinators/-e būvgružu šķirošanas laukumā

Clean R, SIA
Ropažu novads

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

  • Nodrošināt būvgružu pieņemšanas kvalitātes kontroli un šķirošanu atbilstoši noteiktajiem materiālu veidiem un kvalitātes prasībām.

  • Kontrolēt būvgružu šķirotāju paveiktā darba apjomu un kvalitāti.

  • Veikt būvgružu šķirotāju darba laika uzskaiti un kontroli.

Prasības kandidātiem

  • Pamatzināšanas un izpratne par būvgružu atkritumu šķirošanu.

  • Prasmes darbā ar datoru Microsoft Office.

  • Nopietna attieksme pret darbu un spēja darboties dinamiskos apstākļos.

  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Stabilu atalgojumu no 1700 EUR bruto un sociālās garantijas.

  • Veselības apdrošināšanu pēc veiksmīgi izturēta pārbaudes laika.

  • Vērtīgu pieredzi mainīgā, attīstošā vidē.

  • Līdzdalību profesionālā un vispusīgā komandā.

  • Profesionālās izaugsmes iespējas.

Darba sludinājuma numurs
#1522027

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga : No 1700 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 4. septembris
Ievadīts:
2022. gada 5. augusts
Reģ. nr.:
40003682818

Darbu koordinators/-e būvgružu šķirošanas laukumā Darbu koordinators/-e būvgružu šķirošanas laukumā

SIA "Clean R" ir profesionāls, uz klientu orientēts uzņēmums ar 50 gadu pieredzi Latvijas tirgū – tirgus līderis, kura vērtības ir profesionalitāte un atbildība. Mēs nodrošinām pilnu vides pakalpojumu un atkritumu apsaimniekošanas klāstu, kā arī vides produktu izplatīšanu.

Skatīt visu

Citi apskatīja arī

pirms 2 nedēļām
NOLIKTAVAS DARBINIEKS/-CE Gaujas Koks, SIA
850 - 1500 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
NOLIKTAVAS DARBINIEKS/-CE Gaujas Koks, SIA • Rīgas rajons
850 - 1500 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Rīgas rajons