Данная вакансия архивирована

Посмотрите новые вакансии в Вашей области!

Новые вакансии
Номер вакансии #144602

Диспетчер

Наименование организации скрыто
Рижский район
Объявление истекло

Описание работы

Pienākumi:
- Vadītāju plānošana;
- Komunikācija ar vadītājiem;
- Datu ievade uzskaites programmā.

Требования к кандидату

Prasības kandidātiem:
- Prasme apgūt jaunas iemaņas un strādāt ar lielu informācijas apjomu;
- Labas komunikācijas prasmes;
- Labas iemaņas darbā ar datoru (MSOffice);
- Mērķtiecīgums un orientācija uz risinājumu rašanu;
- Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
- Precizitāte darbā, augsta atbildības sajūta un STRESA noturība;
- Vēlama iepriekšēja pieredze darbā ar transporta plānošanu.

Фирма предлагает

Mēs piedāvājam:
- Stabilu, radošu un dinamisku darbu strauji augošā uzņēmumā;
- Interesantu un atbildīgu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā;
- Konkurētspējīgu atalgojumu.

Lūdzam CV sūtīt uz e-pastu.

Darba sludinājuma numurs
#144602

Место нахождения:
Вид работы:
полная занятость
Дополнительная информация:
постоянная
Окончание конкурса:
14 февраля 2014 г.
Добавлено:
14 января 2014 г.

Посмотреть всё

You are applying to:
Диспетчер