Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

ĒDIENU UN DZĒRIENU NODAĻAS VADĪTĀJA VIETNIEKS

CV MARKET klients
Jūrmala

Darba apraksts

Plānot,organizēt un kontrolēt nodaļas darbu un attīstību;
Nodrošināt ēdineu un dzērienu ieņēmumu palielināšanu un izmaksu kontroli;
Vadīt nodaļas kolektīvu un veikt darbinieku atlasi, apmācību, kontroli;
Nodrošināt un kontrolēt augstu viesu apkalpošanas standartu ievērošanu;
Sniegt priekšlikumus darba uzlabošanai;
Piedalīties sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu pārdošanas un mārketinga aktivitātēs;
Izpildīt citus ar tiešajiem darba pienākumiem saistītos pienākumus un uzdevumus.

Prasības kandidātiem

Augstākā izglītība;
Profesionālās zināšanas un veiksmīga līdzšinējā darba pieredze vadošā amatā sabiedriskās ēdināšanas jomā;
Spēja plānot un organizēt savu un padoto darbu, sasniegt noteiktos mērķus;
Augsta atbildības sajūta,inciatīva un radoša pieeja darbam;
Ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas un teicamas komunikācijas spējas;
Prasme strādāt ar datoru (R-Keeper,Storehouse,Fidelio);

Darba pieredzi 5* viesnīcā ar iespēju pilnveidot savas profesionālās zināšanas;
Atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem;
Dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#142079

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 14. oktobris
Ievadīts:
2013. gada 14. septembris

Elegantā viesnīca "Baltic Beach Hotel" piedāvā 165 mūsdienu standartiem atbilstošus numurus pašā Jūrmalas centrā jūras līča krastā. Viesu ērtībām piedāvājam modernas un komfortablas, dažādu kategoriju viesnīcas istabas un apartamentus dārza mājiņā. Viesu atpūtai ir baseins ar jūras ūdeni, SPA procedūras, solārijs, divi pirts kompleksi, bārs un restorāni "Caviar Club" un "Il Sole". Biznesa pasākumiem viesnīca piedāvā 10 konferenču zāles un banketu zāli.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!