Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Intervija notiks attālināti
Darbs no mājām

EKSPORTA PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E

CVMarket.lv klients
Cēsis, darbs no mājām

Intervija notiks attālināti Darbs no mājām

Darba apraksts

Realizēt amata misiju:

Nodrošinu augsta līmeņa servisu eksporta klientiem, sasniedzot Olvi grupas un Cēsu alus noteiktos eksporta mērķus, īstenojot eksporta pārdošanas stratēģiju atbildībā esošajā reģionā.

Tev uzticēsim:

  • reģiona eksporta klientu apkalpošanu, pārdošanas budžeta un mērķu izpildi;
  • kvalitatīvi vadīt eksportu līgumu projektus;
  • jaunu eksporta klientu piesaisti, piedāvājumu sagatavošanu un prezentēšanu;
  • regulāri uzturēt kontaktus ar eksporta klientiem;
  • ikdienas atbalsta nodrošināšanu Olvi grupas reģionālajam eksporta pārdošanas vadītājam.

Prasības kandidātiem

Vēlamies, lai Tev ir:

  • atbildība, precizitāte, komunikabilitāte, iniciatīva un pozitīva domāšana;
  • vismaz 2 gadu rezultatīva darba pieredze līdzvērtīgā amatā;
  • prasme pārdot un argumentēt;
  • augsta klientu apkalpošanas kultūra;
  • spēja strādāt intensīvi un patstāvīgi;
  • labas latviešu, angļu, un, vēlams, krievu valodas zināšanas;
  • “B” kategorijas autovadītāja apliecība;
  • gatavība doties ārvalstu komandējumos;
  • dzīvesvieta, vēlams, Vidzemes reģionā (Cēsis, Valmiera, Sigulda, Smiltene u.tml.)

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • izaicinošu un dinamisku darbu lielākajā alus darītavā Latvijā ar starptautiskām izaugsmes iespējām;
  • apmācību, kas nepieciešama darba pienākumu veikšanai un profesionālās izaugsmes iespējas;
  • mobilā telefona sarunu un degvielas apmaksu darba vajadzībām;
  • atalgojumu no 1500-1800 EUR (bruto) mēnesī (atbilstoši mērķu izpildei);
  • veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • darba vietu Cēsīs ar daļējām attālinātā darba iespējām.

Darba sludinājuma numurs
#1073129