Elektroietaišu montieris/-e

1
Lāsma, SIA

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Saistībā ar uzņēmumā attīstību piedāvājam iespēju pievienoties ZTF (zinātniski tehniskā firma) LĀSMA komandai elektroietaišu montierim/-ei.

Jūsu pienākumos ietilps:

  • Automātikas vadības sadalņu montāža darbnīcā.
  • Automātikas vadības sistēmu montāža objektā.

Prasības kandidātiem

Uzņēmums sagaida:

  • Tehnisko domāšanu un interesi par jaunākajām tehnoloģijām, priekšzināšanas par elektrības procesiem.
  • Spēju ātri mācīties.
  • Precizitāti.
  • Mērķtiecību, iniciatīvu un patstāvību.
  • B kategorijas autovadītāja apliecību.

  • Ļoti draudzīgu un patīkamu darba vidi, iespēju augt gan profesionāli, gan karjeras ziņā.
  • Uz izaugsmi tendētu komandu un savu prasmju pilnveidošanu.
  • Kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu un bonusus.
  • Visas sociālās garantijas.
  • Kopīgus pasākumus.
  • Pamata atalgojums atkarīgs no pieredzes un prasmēm + motivāciajs sistēma (mēneša un gada bonusi): 1000-1800 EUR.

Sūti savu CV un pieteikuma vēstuli sadaļā "Pieteikties".

Darbavietas adrese - Brīvības gatve 403, Rīga, Latvija.

Darba sludinājuma numurs
#1536305

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga : 1000 - 1800 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 8. oktobris
Ievadīts:
2022. gada 8. septembris
Reģ. nr.:
50103052411

Elektroietaišu montieris/-e Elektroietaišu montieris/-e

Lāsma, SIA

SIA "ZTF LĀSMA" ir uzņēmums ar 30 gadu pieredzi automatizācijas un procesu
projektēšanā, automātikas risinājumu izstrādāšanā un komponenšu piegādē.
Uzņēmumu par savu sadarbības partneri Latvijā un Baltijā izvēlas daudzi vadošie
automātikas risinājumu un komponenšu ražotāji.
Mūsu nemainīgās vērtības – zināšanas, kvalitāte, godīgums, elastīgums un
neatlaidība ir pamatā ilggadējai sadarbībai ar klientiem.
Ik dienu mēs strādājam ar vadošajiem Baltijas ražošanas uzņēmumiem, palīdzot
rast risinājumus automatizēta procesa nodrošināšanai.
Šobrīd ZTF LĀSMA komandā ir vairāk kā 10 inženieri un ikviens uzņēmuma
darbinieks tic, ka bez inženieriem nav nākotnes!

Skatīt visu

Citi apskatīja arī

pirms nedēļas
Підходить і для українців
ELEKTROMONTIERIS/-E Lucidus, SIA
No 1300 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
ELEKTROMONTIERIS/-E Lucidus, SIA • Rīga
No 1300 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
INDUSTRIĀLĀS AUTOMĀTIKAS INŽENIERIS/-E Industry Service Partner, SIA
No 1800 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
INDUSTRIĀLĀS AUTOMĀTIKAS INŽENIERIS/-E Industry Service Partner, SIA • Rīga
No 1800 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
ELEKTROIEKĀRTU MONTIERIS/-E Lanela Power Solutions, SIA
Līdz 1700 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
ELEKTROIEKĀRTU MONTIERIS/-E Lanela Power Solutions, SIA • Rīga
Līdz 1700 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Rīga
pirms 3 nedēļām
ELEKTROMONTIERIS/-E ArtElektro, SIA
1500 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
ELEKTROMONTIERIS/-E ArtElektro, SIA • Rīga
1500 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
ELEKTROMEHĀNIĶIS/-E Konecranes Latvija, SIA
1400 - 1700 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
ELEKTROMEHĀNIĶIS/-E Konecranes Latvija, SIA • Rīga
1400 - 1700 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Rīga
Skatīt visus