2023-04-13 14:47:21

Freelance Recruitment Consultant

CVMarket.lv klients

Job Description

REKRUTĒŠANAS SPECIĀLISTS

Vai vēlies pats noteikt, cik daudz Tu nopelni?
Vai vēlies strādāt cienījamās britu kompānijas Global Blu komandā?
Vai vēlies pats izlemt, kad Tu strādā un būt pats sev par priekšnieku?

Ja esam piesaistījuši Tavu uzmanību, lūdzam nosūtīt mums savu CV

Blu Global uzņēmums, kurš tika dibināts 2011. gadā, veic savu darbību 16 valstīs un nodarbina rekrutēšanas speciālistus 150 lielākajās Eiropas pilsētās. Kā viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Lielbritānijā, Blu Global paplašina savu darbību Polijas teritorijā un meklē kandidātu Rekrutēšanas speciālista amatam. Blu Global saviem speciālistiem sniedz rīcības brīvību, nodrošina visus nepieciešamus darba piederumus, organizē apmācības, kuru mēŗkis ir palīdzēt rekrutēšanas speciālistiem ikdienas darbā un dod iespēju mainīt Tavu nākotni, izmantojot savas metodes darbā.

Pienākumi:
- meklēt kandidātus darbam Lielbritānijā
- pirmais kontakts ar potenciālo kandidātu
- sadarbība ar biroju Lielbritānijā

Prasības:
- labas angļu valodas zināšanas
- pieredze rekrutēšanas jomā (tiks uzskatīta par priekšrocību)

If you are interested in this job offer please contact us sending your CV in English to email address:

Requirements

· Good level of English
· Experience in recruitment (preferred)
· Good computer skills

Company offers

· Ability to manage your own time
· Attractive remuneration system with open ended earnings:

‘Standard’ Payment Package: 100 euros per placement (carers, drivers, telecoms, FLT, warehouse, standard construction)
‘Specialist’ Payment Package will be defined separately and the exact payment value will be confirmed to you.

And much more bonuses depending on performance!

We will be meeting the candidates in Riga (19.06.), Ventspils (20.06.), Liepaja (21.06.) and Daugavpils (21.06.). If you are interested in our offer, please send us your CV in English.