Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Garšvielu menedžeris/Pārtikas Tehnologs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 166607

Darba sludinājuma numurs

166607

Darba apraksts

- Darbs ar pārtikas piedevu un garšvielu tirdzniecību
- Jaunu klientu piesaiste
- Darbs ar esošiem klientiem, attiecību uzturēšana
- Pārzināt produktus un pakalpojumus ko piedāvājam

Prasības kandidātiem

- Pieredze vai zināšanas garšvielām saistītā jomā
- Pieredze tirdzniecības jomā
- Vēlme augt un attīstīties
- Ļoti labas Krievu un Latviešu valodas zināšanas
- B kategorijas autovadītāja apliecība
- Labas komunikācijas spējas
- Pozitīva un atbildīga attieksme

Uzņēmums piedāvā

- Progresīvs atalgojums saskaņā ar paveikto
- Daudzveidīgs darbs augošā uzņēmumā
- Darbs draudzīgā kolektīvā

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jelgava
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 30. augusts
Ievadīts:
2016. gada 1. augusts

SIA Bairons LBC sekmīgi darbojas pārtikas pārstrādes tirgū jau vairākus gadus, šo gadu laikā mūsu kompānija ir ieguvusi atzinību un uzticību savu klientu vidū. Uzņēmuma veiksmes pamatā ir kompetenta komanda ar vairāk kā desmit gadu praktisku pieredzi gaļas, zivju un piena pārstrādes jomā, augstas klases serviss, kas ietver sevī ne tikai individuāli katram klientam, ņemot vērā viņa vēlmēm un vajadzībām atbilstošu produktu piedāvājuma izstrādāšanu, bet arī pastāvīgu, augstvērtīgu pēcapkalpošanas servisu, tai skaitā tehnoloģiskās konsultācijas un tehnisko palīdzību. Lai nodrošinātu saviem klientiem visu nepieciešamo, savu sortimentu nemitīgi papildinām, iekļaujot tajā aizvien jaunas preces, par to piegādātājiem izvēloties pasaulē vadošas kompānijas savā jomā.