Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Iespējams daļēji strādāt attālināti

Grafiskais dizainers/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Starptautisks sporta un uztura bagātinātāju izplatīšanas uzņēmums meklē grafisko dizaineri, kura/-as pienākumos būs veidot uzņēmuma reklāmas materiālu dizainu, kā arī sagatavot tos publicēšanai un ražošanai, tai skaitā drukai tipogrāfijā.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze līdzvērtīgā amatā ne mazāk par 3 gadiem.

  • Pieredze reklāmas materiālu veidošanā .

  • Izcilas prasmes un pieredze Adobe Creative Suite (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator) programmu lietošanā.

  • Pieredze drukas failu sagatavošanā.

  • Web banneru izstrādes iemaņas.

  • Radoši domājoša persona, kas tekstu ir gatava pārveidot ilustrācijā un otrādi, kā arī dalās ar idejām komandas darbā, kampaņu un akciju materiālu izstrādē un veidošanā.

  • Pieredze video materiālu apstrādē.

  • Spēja patstāvīgi plānot savu darbu, iekļaujoties noteiktos termiņos.

  • Ātri reaģēt un pielāgoties situāciju maiņām.

  • Teicamas angļu un latviešu valodas zināšanas, vēlams krievu valodas zināšanas.

  • Vēlamas fotografēšanas iemaņas.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un dinamisku darbu strauji augošā uzņēmumā.

  • Visu efektīvam darbam nepieciešamo aprīkojumu.

  • Interesantu darbu un draudzīgus kolēģus.

  • Atalgojumu 1000 - 2000 EUR bruto.

  • Papildus bonusu sistēmu, kuras lielums atkarīgs no rezultātu sasniegšanas.

  • Iespējas realizēt savu potenciālu un apgūt jaunas zināšanas.

  • Stabilu darbu birojā Rīgā.

Darba sludinājuma numurs
#1573302