2023-04-13 14:47:21

Grāmatvedis(-e) / Бухгалтер

CVMarket.lv klients
1396 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Starptautisks uzņēmums, kas Latvijas tirgū darbojas vairāk nekā 25 gadus un ir oficiālais zīmola "Varta" izplatītājs, aicina Jūs pastāvīgā darbā:

Grāmatvedis/-e (nepilna laika slodze).

Международная компания, работающая на латвийском рынке более 25 лет и являющаяся официальным дистрибьютором бренда «Varta», приглашает Вас на постоянную работу:

Бухгалтер (на полставки).

Prasības kandidātiem

  • 5+ gadu pieredze mazumtirdzniecībā.
  • Profesionālās zināšanas un praktiskā pieredze ar programmu 1C 7.7 un 1C-8 tirdzniecību.
  • Dzīvesvieta Rīgā.
  • Latviešu un krievu valodu zināšanas.

  • Опыт работы в оптовой торговле, стаж более 5 лет.
  • Профессиональные знания и практический опыт работы с программой 1С 7.7 и 1С-8 торговля.
  • Место жительства в Риге.
  • Знание латышского и русского языка.

Uzņēmums piedāvā

  • Oficiālā nodarbinātība.
  • Izglītība.
  • Darbu draudzīgā kolektīvā.
  • Labu atalgojumu līdz 1396 eiro bruto.

Darba vietas atrašanās vieta: Pulkveža Brieža 41, Rīga.

Lūdzam sūtīt savu CV tikai tad, ja ir zināšanas par 1C programmu.

  • Официальное трудоустройство.
  • Обучение.
  • Работа в дружном коллективе.
  • Хорошая заработная плата до 1396 евро брутто.

Расположение рабочего места: Pulkveža Brieža 41, Rīga.

Пожалуйста, CV высылайте, только при наличинии знаний программы 1С .