Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatveža palīgs/-dze

CVMarket.lv klients
Mārupes novads
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Aicinām darbā grāmatveža palīgu/-dzi pievienojoties Latvijas lielākajam biznesa parku attīstīšanas uzņēmumam "PICHE".

Esam 16 gadus veiksmīgi realizējuši dažādus projektus Eiropā un šobrīd tieši Tev piedāvājam kopīgi pilnveidoties.

Prasības kandidātiem

  • Pamatzināšanas grāmatvedībā un lietvedībā.

  • Iepriekšēja pieredze nav obligāta.

  • Vēlme mācīties.

  • Izcilas saskarsmes spējas, komunikācija.

  • Spēja ātri reaģēt problēmsituācijās.

  • Spēja precīzi izpildīt dotos norādījumus.

Uzņēmums piedāvā

  • Iespēju attīstīties un pilnveidoties augošā uzņēmumā.

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

  • Profesionālu komandu.

  • Brīvdienu dzimšanas dienā.

Darba sludinājuma numurs
#1226879

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 770 - 1000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 4. februāris
Ievadīts:
2022. gada 7. janvāris

Skatīt visu