Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Iepirkumu nodaļas vadītāja palīgs / -dze

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 195443

Darba sludinājuma numurs

195443

Darba apraksts

  • Preču pavadzīmju ievadīšana programmā 1C.
  • Preču pieejamības noliktavā analīze, savlaicīga pasūtījumu veikšana noliktavas papildināšanai.

Prasības kandidātiem

  • atbildības izjūta, izturība pret stresu;
  • matemātiskā domāšana;
  • ātra produkta specifikas apguve;
  • elastība, erudīcija, orientācija uz rezultātu;
  • organizētība, spēja klausīties, vēlme sasniegt izvirzītos mērķus;
  • spēja strukturēt un strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • spēja brīvi komunicēt latviešu un krievu valodā;
  • labas iemaņas darbā ar datoru, MS Office, 1C.

Uzņēmums piedāvā

  • Adaptācijas sistēma un personīgais koučs pārbaudes laikā.
  • Uzņēmuma pārdošanas algoritma/skriptu/darba standartu apguve.
  • Preču, programmas 1C un uzņēmuma iekšējo darba procesu apguve.
  • Potenciāla realizācija un pienācīgs atalgojums – 800,00-1200,00 eiro bruto alga mēnesī (alga + prēmija).
  • Mūsdienīgs, plašs birojs ar modernu remontu, gaisa attīrīšanas sistēma un personīgā telpa.
  • Adrese – Ganību dambis 31, Rīga, LV-1005 (iebraukšana no Uriekstes ielas).
  • Darba grafiks – 5/2 no plkst. 8:00 līdz 17:00, brīvdienas – sestdiena un svētdiena.
  • Telefona rēķina kompensācija, komandējuma izdevumu apmaksa.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 2. jūnijs
Ievadīts:
2019. gada 20. maijs
Bruto alga:
No 800 līdz 1200 EUR mēnesī

Uzņēmums “Latroof LTD” darbojas Latvijas tirgū kopš 2006. gada kā vairumtirdzniecības bāze un ir pasaules vadošo būvmateriālu ražotāju oficiālais pārstāvis un izplatītājs. Mūsu jumta būvmateriālu tirgus daļa ir 10% un galvenie piegādātāji ir TECHNONICOL, ETERNIT, KNAUF, EVROVENT, VILPE, BUDMAT, KATEPAL, Velux.
Uzņēmums cenšas nodrošināt saviem darbiniekiem labvēlīgus apstākļus spēju un profesionālo iemaņu realizēšanai, kā arī pienācīgu darba atalgojumu.