Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Inspektori-patrulētāji

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 161960

Darba sludinājuma numurs

161960

Darba apraksts

Galvenie amata pienākumi:

  • Veikt instrukcijās noteiktos aviācijas drošības pasākumus un pārbaudes Lidostas termināļa publiskajā un kontrolējamajā teritorijā, posteņos, kontrolpunktos un gaisa kuģos;
  • Veikt patrulēšanu Lidostas terminālī;
  • Sadarboties ar Lidostas, kā arī citu valsts iestāžu darbiniekiem, kuri veic darba pienākumus Lidostā;
  • Informēt grupas vadītāju vai operatīvo maiņas vadītāju par drošības apdraudējumiem Lidostā.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība: sākot no vidējās;
  • Valsts valodas zināšanas: ne zemāk par C līmeņa 1. pakāpi;
  • Labas mutiskas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Vecums - ne jaunāks par 21 gadu;
  • Apsardzes sertifikāts ir obligāts;
  • Spēja reaģēt operatīvi, pārrunu veikšanas prasmes;
  • Laba fiziskā sagatavotība un psihiskā veselība;
  • Prasme strādāt ar datoru (MS Office – lietotāja līmenī);
  • Papildus prasības: Labas komunikācijas prasmes; analītiskā domāšana; spēja strādāt komandā un sadarboties, spēja strādāt spriedzes apstākļos; spēja rīkoties neordinārās situācijās; iniciatīva un lēmumu pieņemšanas prasme savas kompetences ietvaros; pozitīva attieksme pret kolēģiem; laipnība un orientēšanās uz klientu apkalpošanu.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu mūsdienīgā, stabilā uzņēmumā
  • Iespēju sniegt savu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā un gūt pieredzi starptautiskā vidē
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Apmācības
  • Darba laiks: summētais darba laiks saskaņā ar mēneša grafiku

Darba uzsākšana: 2016.g. 1. martā.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 25. janvāris
Ievadīts:
2016. gada 11. janvāris

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.