Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Interjera dizainers (arhitekts) / дизайнер интерьера (архитектор)

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 167393

Darba sludinājuma numurs

167393

Darba apraksts

ELKOR aicina savā komandā INTERJERA DIZAINERU (uz noteiktu laiku)

Tev tiks uzticēts:
- interjera dizaina izstrāde
- 3D vizualizācijas veidošana telpu interjeriem

(Darbs nav saistīts ar klientu apkalpošanu. Darba vieta - birojs)

ELKOR приглашает в свою команду ДИЗАЙНЕРА ИНТЕРЬЕРА (на определенный срок)

Тебе доверят:
- проектирование дизайна интерьера
- 3D визуализация интерьеров помещений

(Работа не связана с обслуживанием клиентов. Место работы - офис)

Prasības kandidātiem

Darbā Tev būs nepieciešams:
- izglītība interjera dizaina (arhitektūras) jomā
- vismaz 2 gadu sekmīga pieredze interjera dizainā
- pieredze darbā ar datorprogrammām ArchiCad, AutoCad, 3DSMax, Artlantis,
Photoshop, Illustrator
- labas latviešu un krievu valodas zināšanas
- vēlēšanās rezultatīvi un aktīvi strādāt interjera dizaina jomā
- spēja strādāt un sadarboties komandā

В работе Тебе понадобятся:
- образование в сфере дизайна (архитектуры)
- успешный (не менее 2 лет) опыт работы в дизайне интерьера
- опыт работы с программами ArchiCad, AutoCad, 3DSMax, Artlantis,
- хорошие знания латышского и русского языка
- желание результативно работать в сфере дизайна интерьера
- умение работать и сотрудничать в команде

Uzņēmums piedāvā

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai, Tev nepieciešams:
līdz š.g. 09.septembrim atsūtīt savu CV un portfolio ar norādi „Interjera dizainers” uz e-pasta adresi.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju

Для начала успешного сотрудничества, Тебе необходимо:
CV и портфолио с пометкой «Дизайн интерьера» присылать до 09 сентября на эл.адрес.

Свяжемся с кандидатами, которых пригласим на рабочее интервью.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 9. septembris
Ievadīts:
2016. gada 7. septembris

ELKOR personāla vadība tiek realizēta, pamatojoties uz uzņēmuma stratēģiskās attīstības plāniem. Mūsu darbiniekiem piedāvājam dažādas priekšrocības darbinieku lojalitātes programmas ietvaros un perspektīvu karjeras izaugsmi, kā arī profesionālās pieredzes papildināšanu, dodoties ārzemju komandējumos un sadarbojoties ar preču ražotājiem vietējā un globālā mērogā.

Uzsāciet savas karjeras izaugsmi uzņēmumā, kas ieņem vadošās pozīcijas Latvijas mazumtirdzniecības tirgū, un novērtējiet visu mūsu piedāvāto attīstības iespēju klāstu. Mēs meklējam ieinteresētus, enerģiskus un mērķtiecīgus cilvēkus ar nepieciešamajām iemaņām, kas ļaus uzņēmumam sasniegt augstus rezultātus darbā.