Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Interneta veikala projektu vadītājs / руководитель проектами интернетмагазина

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 163255

Darba sludinājuma numurs

163255

Darba apraksts

Tev tiks uzticēts:

- Online tirdzniecības attīstības projektu izstrāde un īstenošana
- Mājas lapas satura papildināšana
- Operatīva cenu un akciju koriģēšana

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:

- Iniciatīva un radoša domāšana
- Prasme analizēt un sistematizēt informāciju
- Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu
- Precizitāte

Darbā Tev būs nepieciešams:

- Online tirdzniecības specifikas izpratne
- Pieredze IT projektu vadībā
- Vismaz 2 gadu sekmīga darba pieredze e-komercijā
- Pieredze darbā ar AdWords, Google Analytics
- Iemaņas darbā ar HTML
- Vēlama pieredze darbā ar Photoshop
- Teicamas krievu un angļu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:

- Interesantu un dinamisku darbu stabilā kompānijā
- Profesionālu un draudzīgu komandu
- Izaugsmes iespējas
- Darbinieka priekšrocības
- Sociālās garantijas

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Interneta veikala projektu vadītājs" sūtīt uz e-pasta adresi

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 21. marts
Ievadīts:
2016. gada 14. marts

ELKOR personāla vadība tiek realizēta, pamatojoties uz uzņēmuma stratēģiskās attīstības plāniem. Mūsu darbiniekiem piedāvājam dažādas priekšrocības darbinieku lojalitātes programmas ietvaros un perspektīvu karjeras izaugsmi, kā arī profesionālās pieredzes papildināšanu, dodoties ārzemju komandējumos un sadarbojoties ar preču ražotājiem vietējā un globālā mērogā.

Uzsāciet savas karjeras izaugsmi uzņēmumā, kas ieņem vadošās pozīcijas Latvijas mazumtirdzniecības tirgū, un novērtējiet visu mūsu piedāvāto attīstības iespēju klāstu. Mēs meklējam ieinteresētus, enerģiskus un mērķtiecīgus cilvēkus ar nepieciešamajām iemaņām, kas ļaus uzņēmumam sasniegt augstus rezultātus darbā.