INVESTMENT DEAL MANAGER

Investīciju darījumu vadītājs/-a

1

Expires in 22 days

Job Description

Auctus Capital is a corporate finance company specializing in Mergers and Acquisitions (M&A), raising venture capital and bank financing for companies and their shareholders, investment projects and strategic goals. We invite you to join the team INVESTMENT DEAL MANAGER!

YOUR TASKS:

  • be a high performer, result oriented and able to manage multiple streams;
  • assisting on a broad range of mixed-use investment transactions;
  • help build on existing relationships and work on some of the most high-profile transactions in the Baltics;
  • support the research and documentation of new investment opportunities;
  • be able to identify key business drivers, trends, and risks in potential investment.

Requirements

  • a degree in Economics, Finance or Business Administration;

  • experience in the field of financial or business analysis;

  • great communication skills – both written and spoken;

  • great persuasive skills;

  • result-driven and good performance under pressure and against tight deadlines;

  • fluent in Latvian and English. Russian will be considered as an advantage.

Company offers

  • ceptional career opportunities in an ambitious and rapidly growing financial advisory company;
  • the salary range for this position from 2000 € (gross) per month + performance-based bonuses from completed transactions;
  • office on the river side with great view, in the office center OSTAS SKATI;
  • modern and high-quality work environment;
  • health insurance;
  • participation in conferences and events, organized by investors.

To apply, click on "Apply/Pieteikties". We will contact the candidates of the second selection round.

Darba apraksts

Auctus Capital ir finanšu uzņēmums, kas specializējas apvienošanā un pārņemšanā (M&A), riska kapitāla un banku finansējuma piesaistē uzņēmumiem un to akcionāriem, investīciju projektiem un stratēģiskajiem mērķiem. Aicinām pievienoties komandai ieguldījumu darījumu vadītāju.

Jūsu pienākumi:

  • saglabājot augstus rezultātus, jāpārvalda vairāki darījumi;
  • jāsniedz atbalsts plaša spektra ieguldījumu darījumos;
  • jāturpina veidot esošās attiecības, strādājot pie dažiem no visievērojamākajiem darījumiem Baltijā;
  • jāpiedalās jaunu investīciju iespēju izpētē un dokumentēšanā;
  • jāparedz un jānosaka biznesu tendences un riskus potenciālajiem ieguldījumiem.

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība ekonomikā, finansēs vai uzņēmējdarbības vadībā;
  • pieredze finanšu vai biznesa analīzes jomā;
  • lieliskas komunikācijas prasmes gan rakstiski, gan mutiski;
  • lieliskas pārliecināšanas spējas;
  • uz rezultātu vērsta personība un spēja nodrošināt labu sniegumu zem spiediena un stingriem termiņiem;
  • spēja brīvi pārvaldīt latviešu un angļu valodu. Krievu valoda tiks uzskatīta par priekšrocību.

  • izcilas karjeras iespējas ambiciozā un strauji augošā finanšu konsultāciju uzņēmumā;
  • atalgojumu no 2000 € (bruto) mēnesī + piemaksas atkarībā no veiktajiem darījumiem;
  • biroju ar lielisku skatu Daugavas krastā, biroju centrā OSTAS SKATI;
  • modernu un kvalitatīvu darba vidi;
  • veselības apdrošināšanu;
  • dalību konferencēs un investoru organizētos pasākumos.

Lai kandidētu, spied uz "Pieteikties". Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#1520140

Citi apskatīja arī

pirms nedēļas
ZVANU CENTRA VADĪTĀJS/-A Moller Auto Baltic, SIA
No 2000 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
atlikušas 2 dienas
ZVANU CENTRA VADĪTĀJS/-A Moller Auto Baltic, SIA • Rīga
No 2000 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
VIP 1
PĀRDOŠANAS VADĪTĀJS/-A Kemperi 365, SIA
1400 - 3000 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
1
PĀRDOŠANAS VADĪTĀJS/-A Kemperi 365, SIA • Rīga
1400 - 3000 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas