https://www.cvmarket.lv/174108

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #174108

Istabenis/-e

CV MARKET klients
Normandijas salas
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Dāmas un kungi, aicinām jūs darbā Gērnsijā pie Normandijas krastiem, kas ir viena no Lamanša šauruma gleznainākajām salām! Jūs varēsiet izbaudīt mēreno jūras klimatu un stabilu nodarbinātību vienā no mierīgākajām un idilliskākajām paradīzes vietām uz zemes.

Darba apraksts:
Māju un biroju uzkopšana, komandās pa divi. Mēs meklējam atbildīgus un veselus darbiniekus, jo darbs ir nogurdinošs un fiziski izaicinošs.


Prasības kandidātiem

  • Par priekšrocību atzīstama derīga autovadītāja apliecība.
  • ES pilsonība.
  • Spēja nekavējoties uzsākt darbu.


Uzņēmums piedāvā

  • Palīdzība ar iekārtošanos - darba atļauja, biļetes, bankas konts un ērta dzīvesvieta uzņēmuma viesu mājā.
  • Konkurētspējīga alga 250-400 eiro nedēļā pēc nodokļu nomaksas, kas tiek iemaksāta jūsu vietējā bankas kontā.
  • Piekļuve uzņēmuma automašīnai.
  • Elastīgas darba stundas.
  • Draudzīga un atbalstoša komanda, kurā jau strādā vairākas sievietes no Latvijas un Baltijas valstīm.
  • Stabila nodarbinātība - minimālais darba termiņš ir 3 mēneši, taču darba devējs dod priekšroku 6 mēnešiem vai ilgāk. Iespēja pagarināt darba līgumu līdz 5 gadiem.
  • Angļu valodas apmācība tiks nodrošināta darba laikā, ja būs tāda nepieciešamība. Lai pieteiktos, angļu valodas zināšanas nav nepieciešamas, taču valodas pamata zināšanas ir būtiska priekšrocība.

Lai pietiektos:
Sazinieties ar Prime Recruitment un norādiet atsauces kodu K 1005-GY-1, izmantojot e-pastu office@prime.lv vai zvaniet +371 29 360 813. Pastāstiet mums par sevi un saviem dzīves mērķiem īsā motivācijas vēstulē, pievienojot CV angļu vai latviešu valodā. Pēc tam mēs jūs uzaicināsim uz savu biroju Brīvības gatvē 217, 16.telpā, Rīgā, LV-1039, lai pārrunātu jūsu kandidatūru. Visi pieteikumi ir konfidenciāli un tiks nodoti topošajam darba devējam tikai pēc Jūsu skaidras piekrišanas.

KANDIDĀTU MEDĪBAS: Ja Jums ir zināms kāds draugs vai kolēģis, kuram šī iespēja būtu lieliski piemērota, nekavējieties un paziņojiet mums! Ja Jūsu ieteiktais kandidāts tiks izraudzīts, Jūs iegūsiet dāvanu karti romantiskām vakariņām divām personām Singh’s indiešu restorānā. Ieteikumi, ar kuriem Jūs iesakiet pats sevi, balvai netiek izvirzīti.


Darba sludinājuma numurs
#174108

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Normandijas salas
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 7. jūnijs
Ievadīts:
2017. gada 26. maijs

CV MARKET klients

Skatīt visu

You are applying to:
Istabenis/-e
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!