Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Istabenis/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 185805

Darba sludinājuma numurs

185805

Darba apraksts

• Nodrošināt tīrību un kārtību viesnīcas viesu istabās atbilstoši viesnīcas servisa standartiem.
• Rūpēties par tīras vides uzturēšanu un viesu kvalitatīvu apkalpošanu.
• Plānot un koordinēt savu darbu, nodrošinot darbā lietojamo resursu pilnvērtīgu izmantošanu.
• Atbildēt par darba rīku un ierīču uzturēšanu tehniskā kārtībā.

Prasības kandidātiem

• Izglītība ne zemāka par vidējo.
• Precizitāte, godīgums, augsta atbildības sajūta.
• Spēja patstāvīgi risināt problēmas un organizēt savu darbu.
• Darba pieredze uzkopšanas pakalpojuma sniegšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.
• Latviešu, krievu valodas zināšanas.
• Iespēja strādāt brīvdienās un svētku dienās.

Uzņēmums piedāvā

• Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas.
• Darbu saliedētā un profesionālā komandā.
• Dinamisku darba vidi, kurā svarīga ir augsta klientu apkalpošanas kultūra.
• Iespēju apgūt nepieciešamās praktiskās zināšanas sadarbībā ar pieredzējušiem jomas kolēģiem.
• Darba laiku no plkst. 8:30 līdz plkst. 17:00.

Gaidām CV un motivācijas vēstuli.
Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuros aicināsim uz tikšanos klātienē.
Konfidencialitāte garantēta.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 10. augusts
Ievadīts:
2018. gada 12. jūlijs

Opera Hotel & SPA – ir četru zvaigžņu viesnīca Rīgā "Opera Hotel & Spa" atrodas pašā Rīgas centrā, dažu minūšu gajienā no Vēcpilsētas, Latvijas Nacionālā Operas. Viesnīca izvietota blakus vienam no skaistākajiem Rīgas centra parkiem – Operas parkam.

Ja jūs esat uz klientu un rezultātu orientēta personība un vēlaties strādāt lielā kolektīvā – esiet aicināti darbā Opera Hotel & SPA.