Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

IT SISTĒMU ADMINISTRATORU LINUX/UNIX ADMINISTRĒŠANAS GRUPAI

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Sistēmu uzstādīšana/monitorēšana/administrēšana:
- Linux/Unix saimes serveriem
- Citrix Xenserver, VMware un ORACLE virtualizācijas platformām
Darbs ar konfigurācijas dokumentāciju;
Darbs ar rezerves kopēšanas, pretvīrusu un monitoringa rīkiem;
Ātra reaģēšanā uz sistēmu avārijām un to novēršana;
Sistēmu pēc avārijas apkope, problēmu analīze;
IT sistēmu problēmu/traucējumu risināšana un novēršana.

Prasības kandidātiem

Pieredze Unix/Linux sistēmu administrēšanā ne mazāk kā 3 gadi;
Pieredze darbā kādu no minētājām virtualizācijas platformām: Xen, VMWare, Oracle VM
Serveru programmatūras (Apache, PostgreSQL, MySQL, PHP, Squid, Samba, Postfix, LDAP, DNS, u.c.) pārzināšana;
Pieredze darbā ar rezerves kopēšanas sistēmām;
Iemaņas darbā ar serveriem, disku masīviem, klasteru risinājumiem;
Zināšanas par tīkla protokolu darbību;
Vēlami unix/linux sistēmu administrēšanas sertifikāti;
Augstākā izglītība IT jomā;
Teicamas latviešu, angļu un krievu valodu zināšanas;
Prasme strādāt patstāvīgi apgūt jauno;
Augsta atbildības sajūta, spēja strādāt augstas spriedzes apstākļos;
B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Izaicinājums darbā ar jaunākajām tehnoloģijām;
Attīstības iespējas;
Veselības apdrošināšana, paplašinātas sociālās garantijas.

Darba sludinājuma numurs
#163341