Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Intervija notiks attālināti

Jebkura veida celtniecības speciālisti/-es

CVMarket.lv klients
Vācija

Darba apraksts

Darbs ir saistīts ar darba braucieniem pa Eiropu.

Mēs aicinām strādāt:

  • metinātājus ar pieredzi Mig / Mag vai MMA, vai TIG metināšanā;
  • cauruļu montētaji ar pieredzi darbā ar platsmasas, metāla un vara caurulēm;
  • ventilācijas cauruļu uzstādītājus ar vai bez pieredzes tehniskās dokumentācijas lasīšanā.

Nepieciešami arī iekšejās apdares strādnieki:

  • flīzētāji;
  • mēbeļu izgatavotāji;
  • ģipškartona darbinieki,
  • universālie darbinieki.

Kandidātiem, kuriem nav lielas pieredzes ir arī iespēja sevi pierādīt un iegūt labi apmaksātu darbu.

РАБОТА СВЯЗАНА С КОМАНДИРОВКАМИ ПО ЕВРОПЕ!

Приглашаем на работу:

  • Сварщиков с опытом работы с сварками Mig/Mag или ММА, или TIG.
  • Трубомонтажники с опытом работы с пластиковыми, металлическими, медными трубами.
  • Монтажники вентиляционных систем/труб с опытом чтения технической документации или без.

Так же требуются отделочники внутреннего интерьера:

  • Плиточники.
  • Мебельщики.
  • Работники по регипсу.
  • Универсальные работники.

Кандидаты без особого опыта тоже имеют возможность себя проявить и получить хорошо оплачиваемую работу.

Prasības kandidātiem

  • pieredze kuģubūvē tiks uzskatīta par prioritāti;
  • vēlamas ir arī angļu valodas zināšanas.

  • oпыт работы на суднах будет приоритетом;
  • так же желательны знания английского языка.

Uzņēmums piedāvā

Stabilu un daudzsološu darbu ar atbilstošu atalgojumu.

Cтабильную и перспективную работу с соответствующей зарплатой.

Par visiem interesējošiem jautājumiem, lūdzu, zvaniet pa tālruni +371 29992051.

Просим по всем вопросам звонить по телефону +371 29 992 051

Darba sludinājuma numurs
#1118798