2023-04-13 14:47:21

Iepirkumu speciālists/-e

CVMarket.lv klients
No 1300 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Hestio, AS ir darba vides risinājumu līderis Latvijā, kas var palīdzēt izveidot izcilu darba vidi ikvienā uzņēmumā. Ikdienā apkalpo vairāk nekā 8.5 tūkstošus dažādu nozaru uzņēmumu.

Mēs Tev uzticēsim:

  • Plānot un veikt preču iepirkumus.
  • Organizēt un paplašināt sortimenta klāstu.
  • Sadarboties ar piegādātājiem.
  • Kontrolēt atlikumus un cenas.
  • Uzrunāt jaunus piegādātājus un veidot sadarbību.

Prasības kandidātiem

Ja Tev ir:

  • Analītiskā domāšana, zināšanas un izpratne par tirgus tendencēm.
  • Azarts meklēt izdevīgākos iepirkumu nosacījumus.
  • Labas datora lietošanas prasmes.
  • Labas latviešu valodas zināšanas (angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību).
  • Iesākta izglītība grāmatvedībā vai finansēs.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • Atalgojumu, sākot no 1300 eur mēnesī pirms nodokļu nomaksas.
  • Papildus bonusus, tai skaitā veselības apdrošināšanu.
  • Apmācības un izaugsmes iespējas.
  • Darbu darba dienās.
  • Iespējams, foršākos kolēģus un sadarbības partnerus.