2023-04-13 14:47:21

Jurists/-e

CVMarket.lv klients
No 2200 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Auto pārvadājumu tirgus līderis un stabils uzņēmums ar 30 gadu pieredzi, Kurbads un Ko, SIA aicina darbā JURISTU/ -I

Galvenie darba pienākumi:

  • Dažādu juridisko dokumentu sagatavošana, reģistrēšana, noformēšana.
  • Darbs ar klientiem, partneriem un valsts iestādēm administratīvajā un civiltiesību jomā.
  • ES fondu un Eiropas projektu finansējuma piesaistes, investīciju projektu dokumentu sagatavošana, noformēšana.
  • Darbs ar valsts pārvaldes sistēmām (EDS, VID, Komercreģistrs, Latvija.lv, u.c.) uzņēmuma vārdā.
  • Sadarbība ar uzņēmuma darbiniekiem juridiskos jautājumos, kas saistīti ar uzņēmuma darbību.

Prasības kandidātiem

Nepieciešamās prasmes un zināšanas:

  • Augstākā izglītība tiesību zinātnēs.
  • Pieredze jurista vai jurista palīga pienākumu veikšanā.
  • Analītiskā domāšana, prasme strādāt ar lielu un dažādu informācijas apjomu, prasme meklēt risinājumus nestandarta situācijās.
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstiski).
  • Augsta atbildības sajūta, spēja patstāvīgi strukturēt un izpildīt pienākumus.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Darbu stabilā uz attīstību vērstā uzņēmumā.
  • Izaugsmes iespējas, dinamisku darba vidi un profesionālus izaicinājumus.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 2200 EUR pirms nodokļu nomaksas.
  • Profesionālus un atsaucīgus kolēģus.

Darbu organizējam klātienē, mūsu ērtajā birojā, un meklējam kolēģi pilnas slodzes darba laikam darba dienās.

Pateicamies par izrādīto interesi un informējam, ka sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks virzīti nākamai atlases kārtai.