Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Juvelierizstrādājumu pārdevējs konsultants

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 167256

Darba sludinājuma numurs

167256

Darba apraksts

ELKOR aicina savā komandā JUVELIERIZSTRĀDĀJUMU PĀRDEVĒJU KONSULTANTU darbam ELKOR PLAZA veikalā

Prasības kandidātiem

Darbā Tev būs nepieciešams:

Sekmīga (vismaz 2,5 gadu) pieredze juvelierizstrādājumu pārdošanā

Padziļinātas zināšanas par dārgakmeņiem, dārglietām un juvelierizstrādājumiem

Lieliskas komunikācijas, prezentācijas un argumentācijas prasmes

Labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas

Spēja strādāt un sadarboties komandā

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:

Interesantu darbu kompānijā ar ilggadēju tirdzniecības pieredzi

Iespēju strādāt ar slaveno zīmolu precēm

Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu

Elastīgu darba grafiku

Lielisku kolēģu komandu

Sociālās garantijas

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai Tev nepieciešams: CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Juvelierizstrādājumi" sūtīt uz e-pasta adresi

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 15. septembris
Ievadīts:
2016. gada 31. augusts
Bruto alga:
No 990 EUR mēnesī

ELKOR personāla vadība tiek realizēta, pamatojoties uz uzņēmuma stratēģiskās attīstības plāniem. Mūsu darbiniekiem piedāvājam dažādas priekšrocības darbinieku lojalitātes programmas ietvaros un perspektīvu karjeras izaugsmi, kā arī profesionālās pieredzes papildināšanu, dodoties ārzemju komandējumos un sadarbojoties ar preču ražotājiem vietējā un globālā mērogā.

Uzsāciet savas karjeras izaugsmi uzņēmumā, kas ieņem vadošās pozīcijas Latvijas mazumtirdzniecības tirgū, un novērtējiet visu mūsu piedāvāto attīstības iespēju klāstu. Mēs meklējam ieinteresētus, enerģiskus un mērķtiecīgus cilvēkus ar nepieciešamajām iemaņām, kas ļaus uzņēmumam sasniegt augstus rezultātus darbā.