KARJERA & IZAUGSME- Liepājas lielākā apavu veikala vadītājs
Attālināta intervija

1

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Uzticēsim Tev:

  • Uzturēt visaugstākos klientu apkalpošanas standartus.
  • Personāla vadība un motivēšana.
  • Ikdienas darba organizēšana un mērķu izpilde.
  • Klientu un darbinieku apmierinātība.
  • Darbu ar pazīstamiem zīmoliem.

Prasības kandidātiem

Gaidām Tevi mūsu komandā, ja esi:

  • Ar iepriekšēju komandas vadības pieredzi.
  • Izpalīdzīgs un ar pozitīvu attieksmi pret klientiem, kolēģiem un sadarbības  partneriem.
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas un labas angļu un krievu valodas zināšanas..
  • Orientēts uz sasniegumiem, Tev piemīt labas komunikācijas un sadarbības prasmes
  • Gatavs mācīties un attīstīties.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Karjeras iespējas starptautiskā, strauji augošā e-komercijas uzņēmumā, kas pieder un ir atbalstīta no BaltCap, lielākā privātā kapitāla fonda Baltijā.
  • Draudzīgus, atbalstošus un profesionālus kolēģus.
  • Iespēju profesionāli spīdēt un īstenot savus sapņus.
  • Mūsdienīgu darba vidi, interesantu, daudzveidīgu un attīstošu darbu.
  • Alga, sākot no 1600 € bruto.
  • Atmaksātu pusdienas pārtraukumu.
  • Pēc pārbaudes laika darbinieku atlaidi pirkumiem mūsu veikalos, veselības apdrošināšanu atbilstoši uzņēmuma politikai.

Darba sludinājuma numurs
#1562205

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Liepāja
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga : No 1600 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 23. decembris
Ievadīts:
2022. gada 24. novembris
Reģ. nr.:
50203193421

KARJERA & IZAUGSME- Liepājas lielākā apavu veikala vadītājs KARJERA & IZAUGSME- Liepājas lielākā apavu veikala vadītājs

WEEKEND LATVIA, SIA

Baltijas valstu vadošais apavu tiešsaistes mazumtirgotājs WeekendShoes.lv

Skatīt visu

Citi apskatīja arī

pirms 3 nedēļām
KLIENTU KONSULTANTS(-E) / PĀRDEVĒJS(-A) LIEPĀJĀ PROSALE, SIA
No 800 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
KLIENTU KONSULTANTS(-E) / PĀRDEVĒJS(-A) LIEPĀJĀ PROSALE, SIA • Liepāja
No 800 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Liepāja
pirms 2 nedēļām
PĀRDEVĒJS/-A - KASIERIS/-E LIEPĀJĀ, EDUARDA TISĒ IELĀ VITA mārkets, SIA
3.4 - 3.8 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
PĀRDEVĒJS/-A - KASIERIS/-E LIEPĀJĀ, EDUARDA TISĒ IELĀ VITA mārkets, SIA • Liepāja
3.4 - 3.8 €/st.Pirms nodokļu nomaksas
Liepāja
pirms 3 dienām
INTERVĒTĀJS/-A DARBAM LIEPĀJĀ SKDS, SIA
5 - 11 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
INTERVĒTĀJS/-A DARBAM LIEPĀJĀ SKDS, SIA • Liepāja
5 - 11 €/st.Pirms nodokļu nomaksas
Liepāja
JAUNS
vakardien
"BITE" SALONA KONSULTANTS/-E LIEPĀJĀ Bite Latvija, SIA
600 - 1200 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
J
vakardien
"BITE" SALONA KONSULTANTS/-E LIEPĀJĀ Bite Latvija, SIA • Liepāja
600 - 1200 €/mēn.Pirms nodokļu nomaksas
Liepāja
pirms nedēļas
PĀRDEVĒJS/A - KONSULTANTS/-E LIEPĀJĀ VITA mārkets, SIA
PĀRDEVĒJS/A - KONSULTANTS/-E LIEPĀJĀ VITA mārkets, SIA • Liepāja
Liepāja
Skatīt visus