2023-04-13 14:47:21

Atjaunotais cvmarket.lv - uzlabota darba meklēšanas platforma un jauna zīmola identitāte

2023.06.22
autors: Anna Jenerte

CVMarket.lv, daļa no Baltijā vadošās darba sludinājumu un personāla atlases uzņēmumu grupas, ar prieku paziņo par uzlabotu darba meklēšanas un personāla atlases platformu un atjaunotu zīmola identitāti.

CVMarket.lv darbība nu jau divdesmit gadus ir vērsta uz to, lai palīdzētu darba meklētājiem atrast piemērotu darbu un darba devēju. Atjaunotā platforma uzlabos gan kandidātu, gan darba devēju lietošanas pieredzi lapā, padarot darba un darbinieka atrašanas procesu ātrāku un vienkāršāku.

Jauno zīmola logo veido mazie burti, kas ir lietotājiem draudzīgāki, un par pamata krāsām izvēlētas zila, melna un balta. Šo krāsu kombinācija tika lietota arī CVKeskus grupas rašanās pirmsākumos 2000. gadā.

Lai atvieglotu darba meklēšanu un pieteikšanos uz vispiemērotākajām vakancēm, ir izstrādāts vienkāršs, intuitīvs dizains un gudras, funkcionālas meklēšanas un filtrēšanas iespējas. Platforma ir vienlīdz pieejama datoru un mobilo ierīču lietotājiem, kas panākts izstrādes procesā, iesaistot mākslīgā intelekta (MI) sniegtās iespējas.

Meklējot darbu, arī turpmāk būs pieejams plašs darba sludinājumu klāsts no dažādiem darba devējiem, un uzlabotās navigācijas un filtrēšanas iespējas ļaus viegli atrast visatbilstošākās vakances.

Meklē darbu?

Skatīt darba sludinājumus
Atjaunot vai izveidot CV
Saņemt vakances e-pastā